Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rengeteg energiám van nem...

Rengeteg energiám van nem tudok tőle aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel dolgozom, de képtelen vagyok az alvásra, pörgök, rengeteg energiám volt mindig is, de amióta szerelmes vagyok ,még sokkal több van, mint eddig valaha. Fel vagyok dobódva egyfolytában. Már azon gondolkodom, hogy beszedek egy magne B6-ot. :/

2012. okt. 19. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni.
2012. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert sajnos nem látok más kiutat. Ha 2 napig nem alszom és napi 8 órát dolgozom, akkor se tudok teljesen mély alvásba kerülni. :)
2012. okt. 19. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek. :D
2012. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugtató tea lefekvés előtt egy órával. Másnapodat nem nyomja le, tudsz pörögni. Nekem a Herbáriás jött be. Vizsgaidőszakban, később a stresszes munkanapokon kellett, hogy tudjak aludni, és így tudjak koncentrálni másnap.
2012. okt. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs ezen, mit irigyelni, bárcsak egyszer már ki tudnám aludni magam teljesen... :(
2012. okt. 20. 09:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni a teát. Hátha, nekem is hat.
2012. okt. 20. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!