Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti, hogy oldanátok meg ezt a...

Ti, hogy oldanátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokszor alszok a barátnőmnél. A szüleinél lakik. Az ebből adódóan van egy kis problémám.

Reggel mikor felébredek nekem sz@rnom kell! Náluk a véce a fürdőszobában van. Így ha beveszem oda magam akkor 20-30 percig nem tudja senki használni a fürdőt. Mert nekem ez a hadművelet eltart ennyi ideig. Aztán nem tudnak ők se ganajozni meg készülődni, stb. A másik pedig, hogy irgalmatlan büdöset gittelek. Néha a sajátom szagától rosszul vagyok, eltudom képzelni mit érezhetnek mások. Na meg ott van a recsegve fingás is! Ülök a trónon hallom, hogy kint beszélgetnek. Eleresztem a a galambot és hirtelen elnémulnak. Elég kellemetlen na! Múltkor sz@rási stratégiát váltatottam és hamarabb felkeltem, hogy tudjak nyugodtan ganajozni, úgyhogy még mindenki alszik. De ez sem jó mert a szag ott marad egy ideig! Az után meg, hogy ők elmennek már nem tudok én elmenni mert akkor elkésnék. Meg addigra már lehet be is sz@rnék!


Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?


2013. máj. 19. 15:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

A sz*rás hosszára vonatkozóan: páromnak is kínszenvedés a reggeli széklet, emiatt kel korán. Az ok pedig a rostszegény étrend. Ő is cseszik rá, mit mondok, nem eszik se gyümölcsöt, se zöldséget, se magvas pékárút, és csodálkozik, hogy kiújul az aranyere állandóan, meg nem tud székelni.


Én zabpehellyel kezdem a napot, ebédemben, vacsorámban is van zöldség, gyümölcsöt is szoktam enni, joghurtot, stb., nekem szemernyit sem kell erőlködni.

Szóval kérdező: változtass az étrendeden, ha ilyen nehézkesen megy! Már napi 1 pohár joghurt vagy kefir is csodákra képes! Ennek semmi köze az anális szexhez, ezzel kapcsolatban is tévedésben vagy. Urban legend, hogy attól kitágul a végbél, és majd csak bef*sik.

2013. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már barátnőt tartasz, akkor lassan el kéne jutni a végbél záróizmok kontrolljáig...
2013. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha széthúzod a segged, akkor nincs hangja a fingásnak.
2013. máj. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha szarnod kell, akkor tudsz is. Ez olyan, mint a pisilés. Ha most érzem, hogy mindjárt bepisálok, elszaladok, és jön is. Nem kell fél óra. A szarás ugyanez. Akkor menj el, ha érzed, hogy jön.
2013. máj. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

20-as válaszoló vagyok. Teljesen táplálkozásfüggő, hogy az ember mennyire tud könnyedén "gittelni" :))

A mai kaják gyakorlatilag nem különbek bemenetkor, mint kimenetkor, azaz: szarok :))

Viszont nagyon jó, ha veszel pl búzakorpát, CBA-ban 170-180 forint és napokig elég. Két evőkanállal belekeversz egy pohár kefírbe vagy natúr joghurtba és megeszed. Ez könnyíteni fog. Aztán az almát sem véletlenül írtam. Én kb 15 éve naponta megeszem kb 1,5kiló almát. Úgy rájárva, félóránként-óránként egy-egy szemet. Ha pl nincs itthon alma, akkor nekem is nehezebben megy és gondolom nem véletlenül kívánom annyira az almát. Vitamin, rost, nedvesség. Amúgy már a kellő mennyiségű folyadékbevitel is sokat segítene. Vagy egy időre átállni a paleo étrendre. (Keress rá, de itt a gyk-n is van külön rovata)


Amúgy ezt minden ilyen vérgörcsösen nehezen szaró muksó figyelmébe ajánlanám.

NEM KELL TERMÉSZETESNEK VENNI, hogy a reggeli szarás felérjen egy inkvizícióval!!! Nem kell többtíz évet leélni ebben a tudatban. Csak megfelelő táplálékbevitelt kellene eszközölni. A normális ürülék amúgy "kanyarkolbász" jellegű, enyhén nedves kívül, hogy könnyen csusszanjon és csak mérsékelten büdös.

Az már régen rossz, amikor a legyek lepotyognak, meg szinte csípi a szemedet, mert annyira rohad a beled.

2013. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem az ihlet hiányával van néha gondom. Olyankor többször is beülök, de mindig csak percekre, aztán, ha nem, akkor nem. Vszont nem múlhat el nap nélküle. Maga a művelet soha nem tart 3-4 pecnél tovább, de ismerek a rokonságban olyat, aki újság nélkül be se megy. Valamint az első akkumulátoros borotvámat is annak kapcsán kaptam anyámtól, hogy a pap nagybátyám sz*rás közben borotválkozik.
2013. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Valamint az első akkumulátoros borotvámat is annak kapcsán kaptam anyámtól, hogy a pap nagybátyám sz*rás közben borotválkozik."


De legalább nem gyóntat szarás közben :P :D

2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. A gyóntatófülke úgy van kialakítva, hogy nem látsz be. Amellett pedig amiket végig kell hallgatnia, el tudom képzelni, hogy néha berittyent a reverendába.
2013. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!