Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti, hogy oldanátok meg ezt a...

Ti, hogy oldanátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokszor alszok a barátnőmnél. A szüleinél lakik. Az ebből adódóan van egy kis problémám.

Reggel mikor felébredek nekem sz@rnom kell! Náluk a véce a fürdőszobában van. Így ha beveszem oda magam akkor 20-30 percig nem tudja senki használni a fürdőt. Mert nekem ez a hadművelet eltart ennyi ideig. Aztán nem tudnak ők se ganajozni meg készülődni, stb. A másik pedig, hogy irgalmatlan büdöset gittelek. Néha a sajátom szagától rosszul vagyok, eltudom képzelni mit érezhetnek mások. Na meg ott van a recsegve fingás is! Ülök a trónon hallom, hogy kint beszélgetnek. Eleresztem a a galambot és hirtelen elnémulnak. Elég kellemetlen na! Múltkor sz@rási stratégiát váltatottam és hamarabb felkeltem, hogy tudjak nyugodtan ganajozni, úgyhogy még mindenki alszik. De ez sem jó mert a szag ott marad egy ideig! Az után meg, hogy ők elmennek már nem tudok én elmenni mert akkor elkésnék. Meg addigra már lehet be is sz@rnék!


Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?


2013. máj. 19. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg felkelni jóval korábban WCzni, hogy legyen ideje a szagnak eltűnni. Használj illatosítót és az ülőke tetejét hajtsd le! A hangos szellentésről csak annyit, hogy próbáld meg lassabban kiengedni...
2013. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne aludj ott. Aludjon a barátnőd nálatok vagy költözzetek.

Elhiszem hogy zavar, de hidd el nekik sem kényelmes, hogy mennének dolgozni, de a fürdőszoba foglalt, ráadásul utána levegőt se kapnak.

2013. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok rostos ételt, igyál sok folyadékot, akkor gyorsan kipottyan és azonnal húzd le, mielőtt a szag elterjedne.
2013. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Mivel ez is-mint a legtöbb dolog-fejben dől el! Próbálj meg "átállni" egy másik időpontra! Ez eltarthat egy kis ideig, de hosszú távon lehet ez a megoldás! Bármilyen furcsán hangzik nekem sem volt megfelelő a reggeli időpont, ezért nem reggel megyek el! Először nekem is furcsa volt, de én ezt látom megoldásnak!
2013. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti jól mondja, egyrészt kelj fel hamar. Másrészt amint leért egy csomag, azt azonnal húzd le. Így minimalizálhatod a szagok terjedését, tényleg beválik!
2013. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Huhh megértelek, nekem is volt annó problémám ilyesmi miatt...

Én már arra álltam rá, hogy tökmindegy, hol vagyok túl a dolgon, csak lehetőleg minél inkább hallótávolságon kívül legyen :D Így szoktam rá a suli legelhagyatottabb folyosójának vécéjére, sőt néha már odáig jutottam, hogy a hazafelé útba eső pláza egyik félreesettebb vécéjébe mentem - mondván, ott még ha hall is valaki, valszeg úgysem tudja, ki vagyok...

Egyszer laktam együtt olyanokkal, akik viszont ezt az egész hang-dolgot szó szerint lesz@arták, és olyan hangosan jött belőlük a cucc hogy csak úgy visszhangzott. Az volt benne a jó, hogy ott én sem csináltam nagy ügyet belőle. És valahol ez lenne a normális, mert hát sz@rni mégiscsak egy természetes dolog... :)

2013. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarnod kell, mi tart 20-30 percig? Akkor bemész, szarsz, kitörlöd és kész vagy. Ez ha nagyon lassú vagy is megvan 3 perc alatt.
2013. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azt én sem értem, hogy mi tart a férfiaknál ennyi ideig? Érthető, ha valakinek székrekedése, vagy hasmenése van, s ugye akkor szenved. Egy normál esetben viszont nem értem.

S most ez nem kötekedésképp írom, hanem kíváncsiságból!:D

2013. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
56%
Kezd azzal h ne beszelj ijen mocskosul! Menj pottyanosra ;)
2013. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs náluk semmi illatosító spré? Ők is szagolják amit alkottak?

Ha így van, akkor amint kint van a dolog, húzd le a wc-t, vagy miközben jön ki már húzhatod folyamatosan és akkor nem hallják, aztán fújj be a dezodoroddal mondjuk.

Nincs az a szarás amit kötelező lenne fél órán keresztül művelni. Mit csinálsz annyi ideig? Szentélyt állítasz? Énekelsz neki, hogy kijöjjön? Vagy addig törlöd a segged, vagy csak ülsz és merengsz közben? Összeszedhetnéd magad..

2013. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!