Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti, hogy oldanátok meg ezt a...

Ti, hogy oldanátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokszor alszok a barátnőmnél. A szüleinél lakik. Az ebből adódóan van egy kis problémám.

Reggel mikor felébredek nekem sz@rnom kell! Náluk a véce a fürdőszobában van. Így ha beveszem oda magam akkor 20-30 percig nem tudja senki használni a fürdőt. Mert nekem ez a hadművelet eltart ennyi ideig. Aztán nem tudnak ők se ganajozni meg készülődni, stb. A másik pedig, hogy irgalmatlan büdöset gittelek. Néha a sajátom szagától rosszul vagyok, eltudom képzelni mit érezhetnek mások. Na meg ott van a recsegve fingás is! Ülök a trónon hallom, hogy kint beszélgetnek. Eleresztem a a galambot és hirtelen elnémulnak. Elég kellemetlen na! Múltkor sz@rási stratégiát váltatottam és hamarabb felkeltem, hogy tudjak nyugodtan ganajozni, úgyhogy még mindenki alszik. De ez sem jó mert a szag ott marad egy ideig! Az után meg, hogy ők elmennek már nem tudok én elmenni mert akkor elkésnék. Meg addigra már lehet be is sz@rnék!


Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?


2013. máj. 19. 15:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Normalis esetben nem tart 5-6 percnel tovabb a vecezes mindennel egyutt. Ha szorulasod van, igyal reggelente egy pici adag tejszint.

Amint kipottyantasz egy adagot, azonnal huzd le, a szellentest gyakorold hangosan kiengedni.

Esetleg ruhazz be egy levego szagtalanito spray-re.

Hidd el, ez ne csak neked kellemetlen, hanem a baratnodnek is ego.

2013. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kelj fel előbb


Tesco-s légfrissítő kb 700 Ft-ért kapható, elég jó párhónapig és nem csak dísznek való.

2013. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, soha nem gyakoroltam az anális szexet, de nem ülök fél órát a wc-én.

Ezt inkább beszéld meg egy dokival, mert ez valóban nem normális dolog.

2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, szuz, de 5 percnel nem tart tovabb ez a tevekenyseg. Abba belegondoltal mar, hogyha az autopalyan mindenki veled szembe jon, akkor talan nem ok vannak rossz savban?
2013. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy kamu kérdés. Ez a stílus, a fogalmazás, a szóhasználat. Vagy pedig a kérdező egy végtelenül primitív ember. Szerintem nem érdemes rá érdemben válaszolni.
2013. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a barátnőddel kismilliószor műveltétek az anális szexet, de ne ebből indulj ki.

Ne legyél fél órát Wc-n vendégségbe, mert legközelebb megkérnek,hogy ne menj hozzájuk. S érthető is, hogy miattad nem akarnak elkésni a munkából.

2013. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig ülünk a wc-n, az nagyban hozzájárul az aranyér kialakulásához. :/
2013. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, Kérdező! Bearanyoztad a napomat. Besírtam a röhögéstől, ahogy olvastam a kérdésed kifejtését. :D


Mega lol... :)


Amúgy ha többször ott alszol és mindenképpen ott jön rád a szükség, akkor tarts valami méregtelenítő kúrát, mittudomén egyél napi másfél kiló almát, a rost kipucol, mert valami nem stimmel az emésztéseddel. Vagy szedj szűztea kapszulát egy ideig, hogy kitisztuljon a beled. Ha az anyagcseréd teljesen korrekt, akkor nem kell fél óráig görcsölni a klozeton és nem is kell vegyvédelmi felszerelés a rokonságnak utána. Ha hamar kijön, lehúzod, befújsz egy kis szagtalalanítót és ágyesz-bugyesz.


Addig is további kellemes gittelést és ganajozást kívánok. :P

2013. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, a s.ggemet csak az adott célnak megfelelően használom, és ha nem vagyok beteg (hasmenés), akkor nekem sem tart tovább pár percnél. A 20-30 percet nem értem. Én reggel teszek-veszek, megvárom amíg jön az ihlet, amikor itt az idő bevonulok és potty. Mi a szent sz.rt lehet bent fél órát csinálni????
2013. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a gondom párom szüleinél, hogy a fürdőszobának (amibe a ház egyetlen vécéje is van), nem volt ajtaja, csak harmonika ajtó, aminek ráadásul a tetején volt egy 20 centis sáv fedetlenül, szóval épp csak belátni nem lehet, de hangszigetelés nulla. (régi sátortetős ház, gondolom utólag lett kialakítva a fürdő, ők már így vették)

Ami még cikibb, a nappaliból nyílik, ahol a szülei szinte mindig ott voltak, szóval ha napközben pisilni kellett, visszatartottam, mert kb. 2 méterről hallgatták volna, ahogy csurgatok. A nagyvécézést már nem is mondom, ha ott aludtam páromnál, éjjel közepén is remegve álltam neki, ha tudtam, hogy elvileg alszanak, mert szomszéd szoba... Inkább kibírtam nélküle, néha 2 napot is, és olyan hasfájással mentem haza, hogy fetrengtem a kínoktól.

Hál' Istennek már csak nagy ritkán megyek látogatóba, akkor meg kibírom azt a pár órát mindenféle ürítés nélkül. :D

2013. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!