Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs étvágyam. Mit tudok tenni?

Nincs étvágyam. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Olyan 1 hónapja egyre kisebb étvágyam van. Nem érzem,hogy éhes lennék , sokszor csak onnan 'tudom' hogy ennem kellene , hogy korog a hasam. Tegnap egésznap egy tál lencsét ettem. Azelőtti napon egy almát és egy csirkemell filét. Kezdek aggódni, hátha valami bajom van. De egyebkent semmi mas panaszom sincs.
2013. jan. 1. 15:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Hog pontosabb legyek, enni tudok , sokat is, de nem esim jol es nem erzem hogy ehes lennek. Most se, eddig ssemmit se ettem.
2013. jan. 1. 15:43
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, ez lehet hogy betegség.
2013. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban:hány éves vagy ,férfi, nő?
2013. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14 és lány. A szüleim mindigmondják , hogy egyek már . De nem tudok, mert nem vagyok éhes. Nem az van, hogy nem ennék , hanem az , hogy nem érzek éhséget. Még mindig nem ettem semmit,de most megyek és eszem valamit.
2013. jan. 1. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy alapos belgyógyászati kivizsgálásra van szükséged. :)
2013. jan. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami lelki okból nem kívánod az ételt,ha egyébként testileg rendben vagy !

Nem lehet hogy tudat alatt fogyni akarsz?

2013. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat, fogyni akarok, az igaz. De nem tervezem magamat eheztetni , mert abbol semmi jo sem sul ki.
2013. jan. 3. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Most egy picit ne akarj fogyni,hátha javul a helyzet!
2013. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!