Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, mit lehet tenni,...

Testépítők, mit lehet tenni, ha nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta nem tökéletes az étvágyam, igaz ez a mai fogyasztói társadalomban nem számít divatos dolognak. Egy hónapja kezdtem edzőterembe járni, úgy érzem rendes edzéstervvel heti háromszor.

Mások mondják, hogy "csak zabálj, tömd magad", de ez nálam nem működik, nyálelválasztásom is alig indul be, és alig megy a nyelés, egész nap pedig nem ülhetek egy tál kaja felett.

Főleg reggel és kora délután megy nehezen, de már az is sok, ha a nap első felén elmarad a szilárd kaja.

Ilyenkor mit lehet tenni érdemben?

Azon gondolkodtam legvégső esetben fogom a csirkemell+rizst és kevés vízzel gusztusosan összeturmixolom, folyékonyan legalább lemennek a dolgok, csak az már akkor nem szilárd kaja.


2011. jún. 17. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd 2 módszer van. Vagy kezdj el tisztán étkezni és fokozatosan egyre többet eszel. Vagy ne egyél ch t 1 hétig. Csak hús zöldség. Ez elég drasztikus de ki se fogod bírni 3 napnál tovább és utána elég jól fog lemenni a kaja.

Esetleg még tipp, hogy edz keményebben akkor talán jobban lemegy, vagy bontsd kis adagokra és sokszor egyél. Egyébként 1-2hónapba nekem se ment, most már csak akaraterő kérdése.

2011. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mark86


a csirkerizs attól még szilárd kaja. turmixold nyugodtan.

az első válaszoló is jót írt. jól méred a mennyiségeket?

2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kell hányd ki, de nem fogod, lemegy az, csak nyafogsz. Én kb korlátlan mennyiségű kaját meg tudok enni :D
2011. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kevésbé szárazan elkészíteni. Nekem sem csúszik le rendesen, ha a rizs is, meg a csirke is ki van száradva.

Tömegelés alatt pláne ne szívasd magad, csináld ízletesre, jó f.sza szószokkal. Nem a Mr.Olympiára készülsz, hogy ezen szívózz. Igyál mellé sokat, hátha jobban lemegy.

Ja, és persze eddz olyan keményen, ahogy csal tudsz. :D

2011. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 °:Amigo:° ***** válasza:

GHRP-6

:-)))

2011. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első módszerei helytállóak. Amúgy meg nekem is néha a hátamon jön ki a kaja... az a legrosszabb, amikor éhes vagy mint állat aztán meg amikor odakerülsz alig tudsz enni.

Nekem erre van egy tuti módszerem! Lehet kapni minden boltban ilyen szörpöket, amiket vízzel kell hígítani. Amikor azt iszom egyre szomjasabb és éhesebb vagyok tőle (én az édesítőszeres málnásra esküszöm). Kajálás közben így simán lemegy 1liter ilyen lötty mellé a 600g disznóhús és a rizs/kenyér.

2011. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, jövőhéten amint megengedhetek magamnak 3 nap "erőtlenséget" kipróbálom a CH mentes étrendet, ha meg utána is gond akad, megy a turmixba :)

A szörp is jó ötletnek tűnik, nem rég vettünk a brit üzletláncban egy két betűs márkanevűt, az nagyon itatja magát, főleg pár jégkocka és citromkarikával ilyen melegben.

2011. jún. 18. 15:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, az adagolással egyébként nincs szerintem gond, igaz nem mérlegen mérem ki a hozzávalókat, de arányaiban szerintem rendben vannak.
2011. jún. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!