Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehetne tenni? Mindig is...

Mit lehetne tenni? Mindig is jó étvágyam volt, kivéve az első 14 hetet, mert akkor hányós voltam. De azóta olyan jó étvágyam van, mindig ennék valamit, más is van így?

Figyelt kérdés
Nem kívánós vagyok, csak egyszerűen szeretek jókat enni.De már nem nagyon szeretnék sokat hízni, eddig is kb.8-9 kilónál tartok, és még csak 27. hetes vagyok.Mi lesz itt még később.Éhezni meg nem szeretnék, meg nem is tudok, még a fejem is megfájdul.Mindig zöldséget, meg gyümölcsöt nem ehetek.Nagy a család, mindig van valami evős program, összejövetel, nem is nagyon tudom megállni.Ti nagyon odafigyeltek hogy mit és mennyit esztek?
2009. máj. 30. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én még csak 10 hetes terhes vagyok, de én már odafigyelek hogy mit eszek. Tudom hogy nem lehet mindig zöldséget és gyümölcsöt enni, én pl megpróbálom a napi 5 szöri étkezést úgy betartani hogy tízóraira és uzsonnára mindig valamilyen gyümölcsöt eszek. (zöldséget annyira nem kívánom). így a következő étkezésig nem leszek farkaséhes. 10 hét alatt kb 0,5-1 kg-t híztam. És megpróbálom hetente min. 2 szer tornázni. (persze csak light-osan). Nem iszok szénsavas üdítőket, kávét. Viszont ami nálam nagyon rossz hogy mióta terhes vagyok eléggé sósan eszek, erre nagyon kell figyelnem mert tudod, megköti a vizet.

Csak néhány apró változást próbálj megtenni, és próbáld kerülni az édességeket. :-)

Sok sikert és boldog babavárást, és ne görcsölj a súlyodon :-)

2009. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd meglátjuk hol áll meg a mérleg nyelve.
2009. máj. 31. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!