Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a halálos betegségektől!?

Félek a halálos betegségektől!?

Figyelt kérdés

A papám meghalt 1 hónapja koszorúér-betegségben(nem tudott róla), álmában infarktust kapott, 63 éves volt.

Azóta félek, hogy nekem is valami halálos betegségem van, amiről nem tudok, így mindenféle apró kis tünettel rohanok az orvoshoz.

JÁROK! pszichológushoz, szóval légyszíves a "nagyokosok" kíméljenek, hogy fordulj szakemberhez blablabla.

Járhatok én bárhová ha egyszerűen magamon kell segítenem.

Kérem azok írjanak akikkel történt hasonló eset, vagy tudnak tanácsot adni, hogy hogyan lépjek túl ezen a szörnyű érzésen..

A vérképem,szívem(EKG,ultrahang),vérnyomásom minden rendben.. mégis nagyon félek és ez minden percem kitölti.

18 éves lány vagyok.


2012. okt. 1. 15:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:( értem :( köszönöm szépen
2012. okt. 1. 16:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Akkor tudok néha leállni a gondolatokkal, ha már teljesen kikészültem a stressztől és fizikai tüneteim is vannak, szédülés, hasmenés, hasgörcs, pánikroham. Ilyenkor megpróbálok másfelé gondolkodni, hogy addig kell élni az életet amíg lehet, majd akkor ráérek görcsölni, ha tényleg lesz valami bajom. Így meg is tudom magam betegíteni. És ha letelik a rövid földi életem, majd arra gondolok, hogy miért görcsöltem annyit, miért nem élveztem azt az időt amennyi nekem jutott. Akim nekem meghalt, ő is akkor lenne boldog, ha én is az lennék. Erre kell gondolni.
2012. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok.

egy idöbe a HIV töl féltem most meg a daganatoktol meg kb mindentöl már.tudom legbelül hogy nem normális.

picit az nyugtat engem hogy aki már volt klinikai halálba az az nem fél többé a haláltol söt azt mondja mind hogy jobb "

"ott"mint itt de az élet tanulasi folyamat.és még tanulnia kell.

hát ennyit tudtam segiteni :) persze legjobb ha kivizsgaltatod magad az teged is megnyugtat.foglald le magad az nekem is segit.


21/L

2013. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!