Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány foktól "halálos" a láz? 40?

Hány foktól "halálos" a láz? 40?

Figyelt kérdés
2 napon át 39,3 volt a lázam, sosem volt ennyi, nagyon rossz volt.... szerencsére elmúlt.. 29 / N
2012. márc. 1. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
42 fok már gyakorlatilag nincs (egy-két nagyon súlyos esettől eltekintve ez egyenlő a halállal). 41 felett szövődmények jelentkezhetnek, nekem volt már 40 nem egyszer, az nem halálos.
2012. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41 -42 sztm az már ájulással jár,vagy halál ha nem kezelik
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mrc1 válasza:
Jelenleg nekem is 40,0 - s lázam van, alig bírok járni, szédülök és folyamatosan köhögök. Tegnap kezdődött délután, bementem az ügyeletre, ahol kaptam injekciót és felírtak gyógyszereket, a helyzet az, hogy az injekció kb 1 óra hosszáig segített, a gyógyszerek pedig nem viszik le a lázamat. Hideg vízbe letusoltam, folyamatosan ágyban fekszek és izzasztom magam, de nem igazán akar segíteni
2015. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Volt már 42 es lázam, és még tudok ide kommentelni :D Alvás közben volt, szüleim ébresztettek fel.
2019. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!