Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a halálos betegségektől!?

Félek a halálos betegségektől!?

Figyelt kérdés

A papám meghalt 1 hónapja koszorúér-betegségben(nem tudott róla), álmában infarktust kapott, 63 éves volt.

Azóta félek, hogy nekem is valami halálos betegségem van, amiről nem tudok, így mindenféle apró kis tünettel rohanok az orvoshoz.

JÁROK! pszichológushoz, szóval légyszíves a "nagyokosok" kíméljenek, hogy fordulj szakemberhez blablabla.

Járhatok én bárhová ha egyszerűen magamon kell segítenem.

Kérem azok írjanak akikkel történt hasonló eset, vagy tudnak tanácsot adni, hogy hogyan lépjek túl ezen a szörnyű érzésen..

A vérképem,szívem(EKG,ultrahang),vérnyomásom minden rendben.. mégis nagyon félek és ez minden percem kitölti.

18 éves lány vagyok.


2012. okt. 1. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ne félj higyj Istenbe és bizz benne hogy nem jön rád ilyen betegség (ha félsz abból viszont lehet betegége idegi alapon) "csak az féljen aki súlyos bünt követett el" tehát ha nem érzed így akkor nyugi ha így érzed akkor imátkozz bocsánatért
2012. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
gyűjts össze 150 ezer forintot és fizesd be magad egy teljes test MR-re, ott kiderül hogy mi az ábra.
2012. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20 milliószor feltetted ezt a kérdést ezen az oldalon, húszmillió válasz érkezett. A pszichológusod nem végez jó munkát ezek szerint, már ne is haragudj másnak ÉLETfontosságú problémái vannak. Pl. elvihetik a házat a feje fölül, nem tud venni elég kaját a gyerekének stb... Ennél nagyobb pofonok is lesznek az életben és ha már itt kiborulsz mi lesz veled később?
2012. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a leosztást, már a faszom tele van az ilyen okos emberekkel már ne is haragudj, nem tudok magammal mit csinálni, és tudom hogy másnak vannak más problémái, és képzeld nekem meg ez a legnagyobb problémám mert minden percem ez tölti ki, lehet hogy téged nem visel meg ha valakid meghal, engem viszont annál inkább, mert érzékeny vagyok, így lettem nevelve.

nem tehetek róla.

2012. okt. 1. 15:46
 5/13 A kérdező kommentje:
mellesleg szerencse hogy 18 évesen nem az a legnagyobb problémám hogy a gyerekeimnek kaját kell vennem.
2012. okt. 1. 15:47
 6/13 anonim válasza:
mondom menj el egy teljes test MR-re. Nem értem miről beszélünk még. Aztán vagy kiderül, hogy feleslegesen aggódtál, vagy tárgyiasodik végre az aggódásod. Rendkívül egyszerű a történet.
2012. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Később rá fogsz jönni, hogy amiről azt hitted olyan nagy probléma nem is akkora... Most nagyon rossz de el fog múlni és sokkal keményebb leszel!
2012. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem állunk úgy anyagilag hogy ilyeneket megengedhessek magamnak. bárcsak tehetném, de sajnos nem. a háziorvosom azt mondta ha valami olyan tünetem lenne már elküldött volna további vizsgálatokra, de erre semmi szükség.
2012. okt. 1. 15:56
 9/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez úgymond magától is megszűnik ez az érzés? mert ugye ég elég friss ez az egész... :( elnézést az első 3. válaszolónak csak eléggé rossz idegállapotban vagyok
2012. okt. 1. 15:57
 10/13 anonim ***** válasza:
El fog múlni, de elárulom, nem jövőhétre. Lehet, hogy 1 év vagy 2, de egyre kevésbé lesz rossz érzés, ez törvényszerű.
2012. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!