Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Félek!

Mi lehet ez? Félek!

Figyelt kérdés
amióta felkeltem nagyon fáj a kulcscsontom felett a torkom alja és olyan mintha ott lenne egy gombóc és érzem hogy dobog és mintha dagadna de odanyulok és nemérzem nagyobbnak , 15/F
2012. máj. 24. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

elöszőr is:ne félj:)

szólj szülőnek, menj el orvoshoz, és ő megmondja..

egy egyszerű torokgyuszitól kezdve, bármi lehet, honnan tudjuk..

de csak nyugi!

2012. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ,még annyit mellékesen hogy asztmás vagyok és most tüszös mandulagyulladásom van de nemértem mért van ott lent olyan érzésem hisz a mandulám sokkal fentebb van
2012. máj. 24. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A gombócérzeted lehet a tüszős mandulagyulladástól is és stressztől is, gondolom gyógyszert kaptál rá, attól el fog múlni pár napon belül.
2012. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dedurva, kijavították a kommentem? világosan emlékszem, hogy írtam, hogy egyszerű tüdőgyuszitól kezdve garatrákig bármi lehet..

hát látom, nem nekem kell félni, hanem nekem, mert kezdek begolyózni

am bocsi ha bántó voltam nem akartam az lenni, csak olyan ari volt, így írtad, hogy félsz..ha beteg vagy, legalább nem kell suliba menned..nézd a jó oldalát:D

2012. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem voltál bántó :D amugy jó hogy nincs suli igaz
2012. máj. 25. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:
naugye:)
2012. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!