Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktatok otthon jogazni?...

Szoktatok otthon jogazni? Milyen gyakorlatokat? Hasznos?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én két hete kezdtem el jógázni (kerestem egy videót YouTube-on és találtam egy kb. 55 perces teljesen jó, kezdőknek szólót). Azért kezdtem el, mert le szerettem volna adni azt a kb. 5-8 kiló felesleget, ami lerakódott, de nem akartam edzőteremben kínozni magam, a jógával meg már régóta szemezgettem, aztán most gondoltam, kipróbálom. Két hét alatt lement rólam 2,5 kiló, szóval van eredménye és rugalmasabbnak is érzem magam azóta (bár ez a két hét még nagyon az eleje, sokáig akarom csinálni, mert nagyon megszerettem). Nem megerőltető, nekem izomlázam sem lett tőle, csak a jótékony hatásait érzem. :) Hatha jóga a típusa annak, amit én csinálok, naponta kb. 50 perc. Szerintem nagyon megéri és a gerincednek is jót tesz, meg a tartásodnak! :)
2012. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!