Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka az ájulásérzés...

Szente Attila kérdése:

Mi lehet az oka az ájulásérzésnek? Heves szívdobogás, félelem a haláltól, a munkámat teljesen befolyásolja, a vérnyomásom 120/70

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves Attila!

Amiket leírtál mind a pánikbetegség tünetei.Javaslom,hogy miután ez egy kezdődő pánik,ezért még szerintem elég,ha kérsz orvosi segítséget,tehát fordulj pszichológushoz.Megúszhatod a gyógyszeres kezelést,de ha nem fordulsz dokihoz,akkor ez csak rosszabb lesz...Tudom,mert én is az voltam 6 évig.Mindent kipróbáltam,de ennyi idő után már megtanulod lekezelni a pánikot és képes vagy magadtól is meggyógyulni.Velem is ez történt.De neked most mindenképpen a pszichológust javaslom,addig amíg nem lesz visszafordíthatatlan!

2012. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem így elsőre pánikbetegségnek tűnik.
2012. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikbetegség. Menj pszichológushoz.
2012. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség tünetei. Menj háziorvoshoz. Ugyanis ő tud elküldeni különböző kivizsgálásokra, mert ilyenkor ki kell zárni, egyéb testi bajokat( nem e ezek valamelyikétől van)Röhej, ahogy a GYK pszichológusai mennyire ökör módon zárkóznak el akár csak a háziorvosi vizsgálattól is, nehogy gyógyszert írjon föl, mert ezek mind meggyógyultak csodás módon, önszuggesztióval
2012. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: a pánikot nem lekezelni kell, ahogy az első írja, hanem szakorvos segítségével meg kell belőle gyógyulni.
2012. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szendi Gábor Pánik c. könyvét olvasd el.
2012. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13:27-nek átvitt értelemben értettem a lekezelést.Úgy gondoltam,hogy mivel nekem már olyan régen volt pánikom,ezért már tudtam,hogy mikor mit csináljak ahhoz,hogy minél hamarabb elmúljon a roham.
2012. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez bizony valóban pánikbetegség lesz!

10 éve vagyok pánikbeteg,lehet vele élni.

2012. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet vele élni, de mért kellene, ha nem muszáj?
2012. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert nekem 10 év alatt nem tudtak olyan gyógyszert adni meg kezelést ami igazán segített volna!
2012. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!