Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Félek remegek nincs önbizalmam.Kiközösítenek az osztálytársaim rossz vagyok tesiből mert sovány és gyenge vagyok(nem azért mert nem eszem rendesen eszek de nem tudok hízni. félek mindenkitől alig tudok aludni szorongok percekig bámulok a semmibe.alig beszélek nincsen barátom csak egy. szerintem az nem teszik nekik hogy én nem járok divatos ruhákba (valamiért ha olyan ruhát veszek fel ami divatosabb mint amit szoktam hordani rögtön szorongok és félek),nincs okos telefonom. A családban nincsenek problémák a szüleim együtt vannak és szeretik egymást. a testvéremmel szoktam veszekedni.de sosem tartjuk a haragot akkor mégis miért érzem magam ilyen rosszul? Előre is köszönöm a segítséget
2011. dec. 26. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy.
2011. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy inkább súlyos önbizalomhiány. Baráti segítséggel, vagy egy jó beszélgetős terápiával sokat lehet lendíteni rajta, és te is tudsz aktívan tenni ellene. Beszélj pszichológussal, jót tesz!:)
2011. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen önbizalomhiány, plusz pánikbetegség, és a bunkó oszálytársaid valószínűleg még rátesznek egy lapáttal.


Szerintem menj el a szüleiddel együtt pszihológushoz, biztos tud adni tanácsokat, és talán egy másik suliba, egy másik társaságba új életet kezdhetnél, vagy még akár magántanuló is lehetnél ha azt javasolja, bár nem tudom hogy megy ez, de pl ismerek egy olyan srácot, aki magántanuló volt, és elég okos, meg jófej, meg minden.

2011. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!