Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon küzdök a stresszel,...

Nagyon küzdök a stresszel, hogyan lazuljak el kicsit?

Figyelt kérdés
Mivel most jön az érettségi szóbeli része,nagyon stresszes vagyok.Mikor vége lett az írásbelinek(péntek) a hétvégét pihentem,de már hétfőn neki is álltam és megtanultam 20 nyelvtan tételt,tehát az egészet,másnap 7 irodalmat,azóta már persze mindet (meg)tanultam,angol is nagyjából megy már,közben németből emelt szintűt teszek,és annyira hajlamos vagyok görcsölni.Mindenki azt mondja,hogy fogjam lazábbra a dolgot,meg hogy ne ennyire görcsösen.De képtelen vagyok.Már ott tartok,hogy tegnap sem tudtam elaludni hajnalig,mert nem...pedig nem gondolnám,hogy baj lesz,és mi lesz velem egyetemen,ha érettségi előtt ez van? Talán az is rájátszik,hogy töri kis érettségin olyan tételt húztam,ami nem ment,meg kellett ismételnem,ami 4-es lett.Mások még csak most kezdtek neki tanulni.Mit tegyek,hogy megnyugodjak,a fejem is állandóan fáj tompán.Tegnapelőtt nagyon erős migrénem volt este.Szedek multivitamint,magne B6-ot,szóval azzal is próbálom magam.Mit tegyek?
2009. máj. 20. 12:24
 1/2 anonim válasza:
Drágám, gondolj arra, hogy a szóbeli része semmit sem ér. Alig változtat az eredményeden. Ha az írásbelid jó lett, akkor semmi izgulnivalód.
2009. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
b12 . menj be egy bio boltba mond h stresszes vagy és szeretnél b12 -t . természetes összetevőkből van és nyugis leszel.
2009. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!