Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lazuljak el? Nagyon...

Hogyan lazuljak el? Nagyon összezavarodtam.

Figyelt kérdés
Életemben először van barátom, nagyon nagyon akartam már régóta, hogy legyen. Most meg...olyan fura az egész. Fel sem tudom fogni, tiszta ideg vagyok... Segítsetek légyszi!
2010. máj. 26. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
NAHHH figy remélem még olvasod, nyugodj meg. Teljesen természetes ez a reakció. Próbálj meg sok időt vele tölteni, bízni benne. Egy idő után természetes lessz a jelenléte, szeretete. Ezen át kell esni, nehogy szakíts!!! ezért. A sex meg még rosszabb lessz, meg kell ismerni egymás testét, egyszerü szavakkal hogy milyen pucéran... XD. De pl 22/f létemre se megy az első szex új párkapcsolatban. Tiszta körcs és ideg vagyok az elsőnél. :S Persz aztán oldodok, de nem könnyű...
2010. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!