Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összezavarodtam. Mit csináljak...

Összezavarodtam. Mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

BB.Tv Episode #11 megnéztem, és végképp nem tudom mi legyen. A videó szerint a mozgás oldaláról nézve akkor fogyhatok zsírból,ha aerob mozgást végzek,ami pl. a gyaloglás, 40 m-1h között. De az nagyon uncsi!!! Ha jól értelmeztem, Rréka szerű dvd-t sem csinálhatom,mert az emelt pulzusszámmal megy, és akkor aszervezet nem a zsírhoz nyúl,hanem a szénhidráthoz..

Minél többet olvasok a fogyásról,annál rosszabb,mert már abszolút nem tudom mi lenne hatékony..


2011. okt. 9. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én minden nap gyalog megyek dolgozni, gyors tempóban úgy 45 perc az út változatos terepen ha nagyon gyorsan megyek. Visszafelé egy óra hosszat is eltart mire hazaérek.



Már több mint 10 kiló lement rólam éhezés nélkül. (persze azért oda kell figyelni az egészséges táplálkozásra)


Én nem olvastam előtte semmi tudományt erről, de a lényeg hogy működik.


ja, és nem uncsi, ha van zene a telefonodon. :D

2011. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mozogj, annyi a lényeg. A zsír a nap 24 órájában ég, nem csak edzés alatt. Ezért kell csökkenteni a kalóriát, hogy a szervezet rá legyen kényszerítve, hogy zsírhoz nyúljon és pótolja a kiesett tápanyagot. Mozgás az azért fontos, hogy az anyagcserédet fokozza és ne lassuljon be. Az meg hogy gyalogolsz, futsz, biciklizel teljesen mindegy. Nagyon intenzív kardió edzést nem célszerű végezni ilyenkor, mert akkor a nagy intenzítás miatt több energiára lenne szükség, amit már lehet hogy nem csak zsírból hanem izomból is pótolni fog. Tehát aerob edzést, az mindegy, hogy milyen.
2011. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!