Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne úgy...

Mit tegyek, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy csontváz?

Figyelt kérdés

Röviden: 173 cm vagyok és 60 kiló. 19 éves létemre bármelyik 14 éves magasabb nálam. Legalább 3, de inkább 4 évvel fiatalabbnak néz mindenki. Mondanom sem kell, ez nem kifejezetten előny a csajozásnál, mondhatni levegőnek néznek. Nagyon vékony vagyok, de szerencsére viszonylag izmos.

A kortársaim között folyamatos kisebbségi érzésem van. Az utánam következő "legkisebb" is kb. 10 kilóval több nálam, mindenki magasabb, vannak köztük testépítők. Gyereknek érzem magam, őket meg jóval "nagyobbnak", holott legtöbbüknél még idősebb is vagyok. Érzem, hogy sehol nem vesznek komolyan, még a lányok is magasabbak nálam.



Ezzel mit csináljak? A magasságon gondolom nem sokat változtathatok, de hogyan lehetnék egy kicsit több kiló? Miért lettem ilyen? Normális ez?


2011. szept. 14. 21:38
 1/5 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok az istenért nem bírok hízni..


Amikor volt időm akkor lejártam edzőterembe, odafigyeltem az étkezésre napi 3 főétkezés + étrend-kiegészítők

Heti 3 alkalommal edzés 3 hónap alatt sikerült 5 kg hízni..


De sajnos anyagilag ezt nem lehet bírni..

2011. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Te oriasok között élsz,vagy mi?a magasságoddal semmi gond,közepes!ha pedig a sulyoddal nem vagy megelegedve,kezdj el tömeget növelni.én is 173cm vagyok,es nem rég még 60kg voltam,ugy is jo volt,es sok csajom volt ugy is,de elkezdtem tömegnövelést,most jobban erzem magam.szerintem az önbizalmaddal nagyobb baj van,mint a kinezeteddel!Fel a fejjel,csak legy ramenösebb;)
2011. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tűnik annyira kevésnek, de hidd el, a való életben szembetűnő. Valahogy a teljes testalkatom összességében sokkal fejletlenebb, mint egy korombelié.
2011. szept. 14. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos a 173 centi nem rossz,nézd más szemszögből sokkal kellemetlenebb ha egy fiu 155 és van olyan is,szóval ne csak a rosszat vedd észre,magassággal no para.Súlyban hizhatnál,ha nem görcsölsz annyira szerrintem öswsze jöhet,bár ha nem vagy hizékony nehéz lesz,de nem lehetetlen.A másik hogy legyen egy kicsi önbizalmad mert hidd el ha összeszeded magad és a jotis látod mindjárt sokkal könnyebb lesz.Sok sikert!Ui.sportolj(küzdősport).
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátom 174-5 és kb 65 kiló, inkább kevesebb... tök jól néz ki, nem vékony, nem kövér, izmos is... minden rendben. sztem te sem lehetsz amorf:)
2011. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!