Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatalmas herpesz jött ki a...

Hatalmas herpesz jött ki a számon, (sokszor szokott) most viszont nincs időm kivárni az egy hetet mire nyomtalanul eltűnik.3 napom van, hogy legalább ne nézzek ki gusztustalanul, fontos randim lesz. Mit tegyek? SEGITSÉG!

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

patika, hólyagosodásra homeopátiás gyógyszer, és herpesztapasz a szádra. szedj mellé valamilyen vitamint is, hogy a szervezeted hamarabb legyűrje (akár c-vitamin is jó) és talán elég a 3 nap.

fogkrém, meg fokhagyma, meg nem tudom milyen házi praktikákat szerintem most hanyagold.

2010. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp jegelem, érzésre a duzzanat kicsit apadt ... de hatalmasra nőtt az éjjel és nem vettem észre. Sokszor szokott nekem lenni, de ez az utóbbi évek rekordja :-S
2010. okt. 13. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:

A duzzanat 3 nap alatt elmúlik jegeléssel - az, hogy melyik házipraktika jó, gondolom már kitapasztaltad - nekem a fogkrém vált be. Viszont a sósborszeszt nem ajánlom, csúnya , mély hegeket okozhat!

Későbbiekben( vagy akár még msot, amíg látszik) menj el bőrgyógyászhoz, biztosan ír fel immunerősítőt ( ált, isoprinosine-t, és telviran-t szoktak) - nem olcsó, de nekem majd 1 évig egyáltalán nem jött ki a herpeszem, és az elmúlt máafél évben is csak 2 szer - ez hatalmas eredmény ahhoz képest, hogy előtte min. 2 havonta előjött.

2010. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tiszta aloe vera! 2 nap alatt el fog múlni... szinte azonnal látni fogod a hatását! Alig fog látszódni, mire találkozol azzal a fontos személlyel! :)
2010. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI! :) Tiszta aloe verát hol tudok szerezni??
2010. okt. 13. 23:51
 6/9 anonim válasza:

Huppsz egy kicsit késve írok... bocsi, de nem néztem...

A virágra gondoltam, tehát nem a kenceficékre...:S

Egyébként, hogy sikerült a randid? :)

2010. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A jég, alkohol és Zovirax váltogatása csökkentette a tüneteket, és bár nem sikerült teljesen eltünteni, nézhető, elviselhető lett. A randi szuper volt, és azóta is együtt vagyunk , herpesz ide vagy oda :))) Köszi mindenkinek a segítséget! Szép napot!
2010. okt. 21. 11:22
 8/9 ivilicious ***** válasza:

gyógyszertárban lehet venni egy naturlandos herpesz krémet, természetes gyógynövényekkel, nem is drága, pár száz forint, nekem rögtön levitte.


[link]

2013. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ivilicious ***** válasza:
az aloe vera pedig csak gyulladás csökkentő.
2013. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!