Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem vagyok éhes?

Miért nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

174 centi és 61 kiló körül vagyok. Mostanában szinte soha nem vagyok éhes. Alig eszek valamit. Tegnap megettem reggelire három főtt tojást, ebédre egy tányér levest és ennyi. Estére még ettem egy kis szendvicset, de nem azért, mert kívántam, hanem azért, mert tudtam, hogy kell. De nélküle is simán ellettem volna. Nem bírok rendesen enni háromszor.


Mi a bajom?


2011. szept. 11. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mozogsz eleget? Iszol elég folyadékot?
2011. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom,de ilyen velem is szokott lenni ://

én is egésznap az iskolában vagyok,nem viszek kaját,csak olyan 13-14 fele érek haza,és van hogy nem eszek egésznap semmit,max reggelire egy banánt vagy egy joghurtot,és mire hazaérek,még akkor se vagyok éhes

én olyankor egyszerüen csak nem eszek,csak iszok egy csomót,olyanokat hogy tej,tea,vagy ilyesmit :)

13l

2011. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. A folyadékbevitellel nincs gond, ki merem jelenteni, hogy az átlagosnál több vizet iszom és jóval tisztábbat, de mozogni nem mozgok eleget, különösen így nyáron nem. De évközben (amikor járok sportolni), szintén fennáll a probléma.
2011. szept. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!