Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Éhes vagyok,...

Doruss kérdése:

Mitől lehet ez? Éhes vagyok, de nem bírok enni!

Figyelt kérdés
Két napja Nem vagyok túl jól. Néha enyhén hányingerem van, és rossz a közérzetem, de ezen kívül semmi. Étkezések előtt éhes vagyok nagyon, érzem, hogy üres a gyomrom, de ha ránézek a kajára vagy megérzem a szagát, hányingerem lesz, alig tudok enni, csak nagyon nehezen, és van olyan, hogy amikor elkezdek lenyelni egy falatot, öklendeznem kell. Mi lehet ez? Mit csináljak? Holnap mennék Balatonra a barátnőmékkel, nem akarom kihagyni!
2011. aug. 13. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és különben nem sok a savam, szóval nem amiatt van éhségérzetem.
2011. aug. 13. 18:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te sokat iszol-e kólát vagy ilyen édes üdítőket, de valahol azt olvastam, hogy ezeknek olyan hatásuk van, hogy ha az ember sokat iszik ilyet, éhesnek fogja magát érezni, pedig valójában szomjas, csak nem azt érzi. Ezért is van az, hogy a kóláktól sokan elhíznak mert azt hiszik éhesek, pedig csak szomjasak. Próbáld ki szerintem azt hogy egyél reggel, délbe és este, és ha ezek között éhes vagy, akkor ne egyél hanem igyál valamit(pl. vizet).
2011. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy nagyon ritkán szoktam ilyeneket inni. Végül beteg lettem, elkaphattam valami vírust, azért volt rossz a gyomrom.
2011. aug. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!