Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokszor fáj a fejem miért?

Nagyon sokszor fáj a fejem miért?

Figyelt kérdés

Szinte mindenért fáj a fejem.(Pl.: nem iszok,eszek eleget, ha nem vagyok a levegőn eleget,időjárás változás miatt...)Voltam már orvosnál az egyik azt mondta majd kinövöm a másik egy elég erős fájdalomcsillapítót írt fel ami egy ideig jó volt de most már az sem hat, még egynél voltam de ő meg nem csinált semmit. És hát még csak 15 éves vagyok nem hiszem hogy ilyen sokszor kellene fájjon.(Egy héten minimum 3-4x.)Most már lassan 2 hete folyamatosan fáj a fejem mikor alszok ugye nem fáj és így próbálok sokat aludni de ez a suliban nem valami kedvező... Ha valaki tudna valami jó teát bármit azt szívesen venném!

A segítséget köszönöm!


2009. ápr. 9. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok, 13 éves korom óta rengetegszer fáj a fejem, migrénem van. Anyukámtól örököltem, neki is sokat fájt.Algopyrintől elmúlik, de csak ha időben beveszem, és le tudok feküdni. Már évek óta el akarok menni dokihoz.

Nekem is fáj, ha megjön, ha éhes vagyok, ha nem alszok eleget, ha időjárásváltozás jön, a széltől...stb.

Amikor terhes voltam, alig fájt egy-kétszer.

2009. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!