Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokszor fáj a fejem...

Nagyon sokszor fáj a fejem nagyon, a halántékomtól egészen le hátul a nyakamig mind 2 oldalon, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most már egy napja fojamatosan szurkál,minthogyha nagykést vagdosnának a halántékomba,mindkét oldalon.Régebben is volt már többször ilyen,de akkor bevettem egy fájdalomcsillapítót és elmúlt,most már ez sem segít,most már folyamatosan 24 órája tart és semmi nem segít,mitől lehet,mit tegyek?
2009. okt. 27. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet. Igyál több folyadékot, az valószínűleg megoldja. Ha mégsem, akkor irány az orvos!
2009. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen bajom van de nekem általában a szemem is nagyon szokott fájni ez lehet azért mert megvagy fázva, meghúztad valamelyik izmodat, vagy az időjárásváltozás vagy a sok stressz . De nekem akkor szokott fájni amikor megerőltetem magam vagy túl sokat netezek vagy tv-zek.Jobbulást!
2009. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!