Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan fura kicsit nyomó de...

Olyan fura kicsit nyomó de jóérzést érzek a hasamtól a nyakamig ha egy fiú bókol nekem vagy ha csak izgulok (mármint jó jegyért vagy ha kapok valamit vagy ha várok valamit) valamiért vagy ha olyan fiúval beszélek aki tetszik nekem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:

reflux betegség előjele

izgalom

2011. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet úgy betegség hogy ez nem is rossz? xd ez jó érzés csak fura
2011. júl. 17. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:

A tudattartalmak kapcsolatban vannak a test különböző pontjaival. Erős érzelmi töltettel rendelkező képek gyakran hoznak lérte változást az érzékelésben azon a környéken, amit leírtál.


A tudattartalmak és a test közvetlen kapcsolatának okát jelenleg még nem ismeri a tudomány.

2011. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kedves első kommentáló nem gyomor problémáim vannak! XDDD

második válaszadó : nincs erre valami számomra érthető válasz? xd

2011. júl. 17. 01:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, hogy hasmenés, esetleg hányás. Ezt már kérdezted egyszer, javaslom, próbáljuk ki együtt, aztán majd közösen definiáljuk.
2011. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát te. Em vagy normális xd. ÉRtelmes és normális válszokat kérek és nincsen semmi bajaom !!!
2011. júl. 19. 09:47
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális...velem szokott ilyen lenni. :)
2011. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom h normális :D de mi ez? xd
2011. júl. 19. 11:38
 9/9 anonim válasza:
Azt nem tudom de a lényeg az hogy jó ^^
2011. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!