Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ropog a lábújamtól...

Miért ropog a lábújamtól kezdve a nyakamig mindenem?

Figyelt kérdés
Nem fáj de esténként idegesitő. A gerincem még pukkan . 14,5 vagyok sportolok.
2011. aug. 20. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En ugy tudom, h az ilyesmi kalcium hiany miatt van.
2011. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok. Nekem is ropog, mindig is ropogott mindenem.

[link]

2011. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ugye neked sem fáj? Nekem a térdemen érzik mikor kinyujtom.... és megfogom h roppan neked is?
2011. aug. 20. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fáj. Sőt kifejezetten jól esik! :) A térdem az pont nem olyan extra eset. Inkább a csuklóm, a könyököm szokott ropogni. Meg a gerincem (egy-egy komolyabb nyújtózásnál). Ráadásul igen csak hallatszik is a roppanás. :D
2011. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ropog a lábujjamtól a gerincemen át a nyakamig mindenem. Nagyon jól szokott esni, ha kiroppan :) Kb. fél éve elmentem egy sportorvoshoz megnézetni, hogy mitől lehet. Azt mondta, hogy másokkal is előfordul, nem tudják, hogy miért, de nincs semmi hátránya, csak óvatosan kell ropogtatni, nem szabad, hogy feszüljön és érdemes porcerősítőt, pl proenzit szedni.
2011. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!