Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon verejtékezik a kezem...

Nagyon verejtékezik a kezem mindig. Szerintetek hogyan lehetne valahogy ezt csökkenteni, hogy egyáltalán ne, vagy csak nagyon keveset verejtékezzen?

Figyelt kérdés
PL.: Ha sétálnék a barátnőmmel, akkor is tuti hogy a tenyeremből ömlene a víz.
2011. márc. 23. 09:44
 1/10 anonim válasza:
Egyik barátnőmnek is ez a problémája.Írt fel neki a háziorvos direkt erre való hintőport.
2011. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem a hintőpor csak egy bizonyos ideig használ. És pl suliba azért mégsem vihetem h órán gyorsan behintőporozom és kész. Tesi órán is ha bekrétázzuk a kezünket, akkor az is csak kb 5 perc és hatástalan.
2011. márc. 23. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt lokális hyperhidrózisnak hívják. van rá műtéti megoldás vagy botox-kezelés. a műtét ingyenes,de nem kellemes. a botox egyszerűbb,de pénzbe kerül,nem kevésbe,és azt ismételni is kell. vannak helyi módon ható szerek,de ezek a legtöbb esetben alig,vagy rövid ideig használnak. pl. antisudorica ecsetelő.
2011. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írtad a Solutio antisudorica ecsetelőt. Az igaz, hogy ha víz éri a kezelt felületet, irritációt okoz? De most meg például pont jó(nem is száraz, nem is izzad). De általában annyira verejtékezik némelyik dolgozatírásnál, hogy akár még a véknyabb papír is átázik. Egy A/4-es vastagságú lap azért nem.
2011. márc. 23. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem tapasztaltam ilyet. a sudorica-t este,lefekvés előtt kell használni,amikor már nem fogsz semmit csinálni,és a vegetatív idegrendszer takarékra kapcsol. reggel lemosod,és éled tovább az életed. részletes leírás van a dobozában egyébként,és párszáz forintba kerül. egy próbát mindenképp megér...
2011. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ha én bemegyek egy gyógyszertárba 16 évesen, akkor ki fogják nekem adni?
2011. márc. 23. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed rendben van?
2011. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már régóta izzad, csak most kezd igazán zavarni. De régebben is zavart már hogy ha valakivel kezet akarok fogni, akkor előtte valahogy sunyiban töröljem meg a kezem... És most már szeretnék valamit kezdeni vele, mert pl ha egy lány kezét megfogom, az azért elég ciki hogy nekem nagyon verejtékezik a kezem.
2011. márc. 23. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
igen,recept nélkül vásárolható,csaknem minden patikában van.sok sikert.
2011. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden kedves hozzászólónak köszönöm!
2011. márc. 23. 15:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!