Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy szép, egyenes legyen a tartásom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

tartásjavító heveder


minden torna nélkül a gerincferdülésem eltűnt a viselésétől (kb 2 évig hordtam otthon)

de ruha alatt nem látszik amugysem


ird be google-ba,hasznos és megfizethető

2011. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: Köszi!! Szerintem én is beszerzek egyet, mert nagyon leengedem a vállaimat. Hallodtam már róla, de azt hittem sokkal drágább.
2011. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Előző, hadd kérdezzem már meg, hány éves voltál, mikor viselted?

Csak mert nekem is van egy kis gerincferdülésem, de én már felnőtt vagyok, szóval lehet, nem használna.

2011. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy orvos nyilatkozta, hogy a heveder nem javítja a tartásod, csak "emlékeztet" rá, hogy nem húztad ki magad.
2011. febr. 17. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudsz olyat mutatni a google-ban, amilyen neked volt? Úgy látom, számos változata létezik.

Hol volt ferde a gerinced?

2011. febr. 17. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

www.tatarekrezso.hu/videok

keresd a hátizom, mély hátizom gyakorlatokat

2011. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenem volt


14-16 évesen hordtam,túl gyorsan nőttem meg,görbén ültem mindig,igy egy elnyújtott s-re emlékeztetett a gerincem,gyakorlatilag egész hosszában volt görbület


most meg már annyira szépen tartom magam,hiába telt el azóta lassan 8-10 év,hogy többen kérdezték már mit tornázok,hogy egész nap szép egyenes gerinccel ülök:)


nem csak gyereknek jó,nem korfüggő

pont mostanában nézegettem hogy páromnak szerzek be egyet,mert nem képes magától normálisan ülni és folyamatosan fáj ettől a háta (ő 30hoz közelit már)



annyi,hogy ha megveszitek,nem kell csodálkozni és kidobni ha fájni fog ahogy tart,pár hétig énis kukába akartam dobni,ugy fájt mig megszoktam...de onnantól volt hogy elaludtam benne mert elfelejtettem levenni:)


jah,és hogy nem javitja csak emlékeztet? és? attól javul meg hogy normálisan ülsz...csak ugye magadtól elfelejted és rögtön görbén ülsz...

23/N

első válaszoló

2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!