Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek hogy szép erős hátizmom legyen?

Figyelt kérdés

A hátam olyan ...semilyen ..Máshol van rajtam egy pici husi de a hátam ! ott meg mintha csont kollekció lennék. Tornázni is próbálok ( gerincferdüléses voltam ) de akármilyen gyakorlatot próbálok a hátam elkezd remegni vagy rángatózni de csak egy picit mintha egy kicsi mogár szállt volna oda és zümmögne <---ez csak hasonlat xd

Szóval minden feladat olyan megterhelő a gyenge hátamnak. Tud valaki egy olyan gyakorlatot ami könnyű és (hamar) hatásos?

Előre is köszi


2008. júl. 25. 23:08
 1/1 anonim válasza:

Mivel a háton több izomcsoport is található ezért az edzédére is igen sok gyakorlat van. Alsó, középső és felső hát izmok, ezen kivül a gerincet tartó vázizmok. Ezeket az izmokat egy átlagos ember csak ritkán veszi igénybe ezért elég fejletlen. Megfelelö edzésre csak fitnessteremben lehetséges

erre kifejlesztett gépeken és kézi súlyokkal.

Ha rászánod magad az edzőteremre innen lesd el a gyakorlatokat: [link]

2008. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!