Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt hiszem, aranyerem van....

Azt hiszem, aranyerem van. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mi ez.Kb 1-2 hónapja jelentkezett,csípő,viszkető érzés végbéltájékon.Székelésnél nem fáj,nem vérzik.Az olvastam,hogy ha megnézem tükörrel,egy lila kúpot kellene látnom.Hát én csak pirosságot látok,a végbél körül.Van hogy napokig csíp,elmúlik,most pl. azért jött ki,mert enyhe hasmenésem volt.Szerintem kifordulva sincs,nem érzem.

Lehet nem is aranyér csak irritáció?

Van itthon Aurobin,azt használtam néha-néha,segített,de olvastam hogy vényköteles és orvosnál nem voltam még...milyen krémet használhatnék,ami beválik?A legjobb vmi természetes,növényi alapú,nem vényköteles készítmény lenne.

Köszi!


2011. jan. 12. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
18/L
2011. jan. 12. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Varázsdió
2011. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Ciki, de muszáj! Nehogy félrekezeld magad!
2011. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Reparont szoktam használni, ha két-három napon belül nem javul, akkor doki, esetleg magándoki. A [link] oldalon találsz talán némi segítséget, bár az egy magándoki oldala.
2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdődő aranyér is csak viszket és csíp, de nekem a vény nélkül kapható Mastu szoktt segíteni.


Viszont figyelembe véve, hogy 18 éves lány vagy, akinél még korai lenne az aranyér, így inkább valami fertőzésre gondolok, amihez fontos lenne egy orvosi kivizsgálás!

2011. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké,akkor szerinetm orvos lesz belőle..addig a kipirosodott részt bekenhetem neogranormonnal?
2011. jan. 12. 19:47
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként mi az a varázsdió?:)
2011. jan. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!