Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semminek nem tudok örülni,...

Semminek nem tudok örülni, életunt vagyok? .

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de úgy érzem semminek nem tudok örülni, semmi nem tesz igazán boldoggá, nem akarok ismerkedni, mert az emberek csak rosszak, és úgyis csalódnék bennük... Nem tudok szívből nevetni, és nagyon gátlásos is vagyok. Mindig aggódok és rossz dolgok járnak a fejemben, pl. mi lesz ha meghal a családom meg hasonlók..:S És nem tudom kontrollálni. A családi hátterem rossz...és sok negatív tapasztalatom van. Röviden... Mit lehet ilyenkor tenni?
2010. aug. 20. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Depis vagy. Változtass az életeden, keress fel pszichologust. Ne zárkózz be, mert akkor csak még depisebb leszel. Az élethez hozzátartozik a fájdalom, ezt kell fogadni. Kinek több, kinek kevesebb. Azt hiszem egy idő után rájössz, hogy fölösleges bármin is szomorkodni, ha nem tudsz változtatni rajta. Az élet mindenkinek ugyanúgy végződik. Élvezd azt, ami van. Ha érzed hogy most aggódsz, akkor tereld el róla a gondolataidat.


Ezeket mind tapasztalatból írom, nekem is kijutott a dolgokból. Ki is ábrándultam rendesen. Egészen máshogy alakult az életem mint ahogy terveztem. Tudom milyen a rossz családi háttér, általában az mindennek az alapja. Nekem az anyámban kellett hatalmasat csalódnom és nélkülöznöm. Az apukámat viszont nagyon szeretem. Szerelmi csalódásom is volt. Nem is kellett volna vele találkoznom. Az élet adta, az élet elvette. Sohasem lehetett az enyém. Mostmár semmilyen kacsolatot sem szeretnék.

2010. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnálom hogy te is hasonló cipőben jársz :( és remélem neked is minden jobbra fordul és találsz egy normális embert aki majd megbecsül!
2010. aug. 20. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van, szintén 17 vagyok, de én valahogy beletörődtem és leszarom az egészet. Neked csak annyit tudok javasolni, hogy a legfontosabb, hogy megtaláld a megfelelő társaságot, akik nem untatnak, se nem idegesítenek.
2012. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!