Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Igy semminek...

Mit tegyek? Igy semminek nincs értelme.

Figyelt kérdés
1-2 hete olyan üresnek érzem magam.. meg h semminek semmi értelme..lehet az miatt h mostanában semmi jo se történt..érettségim rossz lett.nyelvizsgám nem lett meg..csalodtam emberekben.ellopták telefonom.. és most nagyon rossz..nem tudok magammal mit kezdeni semmihez semmi kedvem, csak vagyok..de közben üresnek érzem magam..
2011. júl. 8. 00:33
 1/4 anonim válasza:

az életet pörgetni kell. különben ilyen rosszul fogod érezdi magad. értsd: most valószínű nem csinálsz sok mindent, semmi hasznos dolgot amire büszke lehetnél, elfoglal.

én is érzek néha ilyet mint te, pedig nekem sikerült az érettségim anno, tök jó vagyok a fősulin, de az élet nem ebből áll.

2011. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ilyen jellegű problémákkal nem csak te küzdesz. Én évekig úgy voltam vele, hogy semmire sem vagyok jó, mindent elrontok, semmi sem sikerül amibe belefogok. De megtanultam, hogy nem szabad elkeseredni, mivel az Élet minden nap újabb és újabb lehetőségeket kínál fel, csak észre kell venni, mégha apróságoknak tűnő dolgok is, lehet, hogy te abban is örömödet leled, és a kezdeti sikerélmények adhatnak egy löketet, hogy próbáld újra, vagy hogy folytasd. Ha nem sikerült az érettségi, semmi gond, jövőre megpróbálod újra, addig is lesz időd átvenni azokat a dolgokat, amelyek nem mentek olyan jól. Ne aggódj, minden ember életében vannak hullámvölgyek, amelyeket szükséges megélni, ahhoz, hogy később értékelni tudjuk a jót. És tudom miről beszélek, ahogy az elején emlitettem évekig a napi hangulatom a béka segge alatt volt, viszont most teljes mértékben boldog vagyok, attól függetlenül, hogy most is érnek váratlan csalódások(nemrég vesztettem el a legjobb barátnőmet), vagy éppen nem úgy jönnek ki a számitások, ahogyan gondoltam volna. Fel a fejjel. :)
2011. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! sokat segitettetek:)
2011. júl. 8. 19:10
 4/4 anonim válasza:

Így igaz!Ez természetes,minden ember életében vannak ilyen időszakok!

Kb. 2 évig rettentően üresnek éreztem magam...nem voltak érzéseim,nem hozott lázba semmi,stb...Így utólag visszagondolva bölcsebb fejjel sokkal jobb lett volna,hogyha elfoglalom magam valamivel.Akkoriban szinte csak bejártam a suliba,aztán meg otthon ültem.

Még ha most nem is érzel inspirációt semmi iránt,akkor is kezdj bele valamibe.Gondolkodj el,hogy amikor még nem érezted magad üresnek,milyen álmaid voltak,mit szerettél volna kipróbálni,és hajrá! :-) Itt a nyár,élvezd ki a szabadságodat,járj el bulizni,világot járni stb...

2011. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!