Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reuma? Ízületi gyulladás? Mi...

Reuma? Ízületi gyulladás? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
"Mindjárt megbolondulok" érzésem van és nem tudom, mit kezdjek magammal. Hétvégén hazacipeltem egy nehezebb csomagot, tegnap pedig sok volt a munkám, így sokat egereztem a gép előtt (de elmentem szaladni este, kicsit átmozgatni magam stb...). Ma viszont zsibbad mindkét karom, főleg a jobb, sugárzik a középső ujjamba. Ha az egérre teszem a kezem, rögtön zsibbad, nincs energiám, fáj a nyakam, hátam és érzem, hogy mindjárt kiugrom az ablakon, nem bírok ülni a székben. Az idő borongós, nem tudom eldönteni, hogy reumám van? Begyulladt valamim? Megeröltettem magam? Hogyan segíthetnék magamon, vagy mit tehetnék?
2020. aug. 25. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Tart még az állapotod?
2020. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!