Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem fogadja el a bátyám...

Miért nem fogadja el a bátyám a barátomat?

Figyelt kérdés
A bátyámmal nagyon jó a kapcsolatunk kiskorunk óta. 2 év van közöttünk és nagyon közel állunk egymáshoz. De a barátomat egyszerűen nem tudja elfogadni/megkedvelni. 3 éve együtt vagyunk, és eddig egy jó szava nem volt hozzá. Próbáltam ezt vele megbeszélni, de nem mond semmi értelmeset hogy mi a problémája vele. Nem szoktunk veszekedni de mióta együtt vagyunk azóta hetente többször is összeveszünk ezen. Mostanában nem találkozunk gyakran mert én is eljöttem kollégiumba ő is elköltözött otthonról, de ha hazamegyünk akkor mindig összeveszünk. Ma is az volt hozzám az első szava hogy na még együtt vagy azzal se*gfejjel? Nem értem mi a baja. És ez engem nagyon zavar mert a barátomat a világért nem hagynám el, mindennél jobban szeretem. De ez a helyzet nem könnyíti meg a kapcsolatunkat. Hogyan vegyem rá a tesómat hogy legalább azt elmondja hogy mi a baja vele és hogy ne legyen bunkó? Nem kívánok mást csak hogy ne szóljon be minden alkalommal. Egyébként egy nagyon kedves ember, soha senkivel nem bunkózik, nagyon tisztelettudó. Ezért is felfoghatatlan számomra hogy miért csinálja ezt. Értem én hogy félti a hugicáját a pasiktól de 3 év után igazán megszokhatta volna.
2018. márc. 29. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet, hogy valóban tud róla válamit, bár azért szerintem létezik olyan is, hogy "indokolatlan ellenszenv"

Én legalábbis, voltam már úgy más emberrel, hogy az első pillanattól amikor megláttam, "utáltam". Nem volt rá semmi ésszerű magyarázat, egyszerűen így éreztem vele kapcsolatban.

2018. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
lehet tud róla valamit és ez miatt nem tudja elkendőzni az ellenszenvét, de neked meg nem akarja mondani, mert nem hinnéd el neki.
2018. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!