Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem fogadja el a bátyám...

Miért nem fogadja el a bátyám a barátomat?

Figyelt kérdés
A bátyámmal nagyon jó a kapcsolatunk kiskorunk óta. 2 év van közöttünk és nagyon közel állunk egymáshoz. De a barátomat egyszerűen nem tudja elfogadni/megkedvelni. 3 éve együtt vagyunk, és eddig egy jó szava nem volt hozzá. Próbáltam ezt vele megbeszélni, de nem mond semmi értelmeset hogy mi a problémája vele. Nem szoktunk veszekedni de mióta együtt vagyunk azóta hetente többször is összeveszünk ezen. Mostanában nem találkozunk gyakran mert én is eljöttem kollégiumba ő is elköltözött otthonról, de ha hazamegyünk akkor mindig összeveszünk. Ma is az volt hozzám az első szava hogy na még együtt vagy azzal se*gfejjel? Nem értem mi a baja. És ez engem nagyon zavar mert a barátomat a világért nem hagynám el, mindennél jobban szeretem. De ez a helyzet nem könnyíti meg a kapcsolatunkat. Hogyan vegyem rá a tesómat hogy legalább azt elmondja hogy mi a baja vele és hogy ne legyen bunkó? Nem kívánok mást csak hogy ne szóljon be minden alkalommal. Egyébként egy nagyon kedves ember, soha senkivel nem bunkózik, nagyon tisztelettudó. Ezért is felfoghatatlan számomra hogy miért csinálja ezt. Értem én hogy félti a hugicáját a pasiktól de 3 év után igazán megszokhatta volna.
2018. márc. 29. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezt már egyszer kérdezted, és akkor is megmondtuk, hogy nem kell vele törődni.


A bátyád idióta, ez van.

2018. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha tenyleg nincs oka ra az mar egeszsegtelen, de nem lehet, h ismerte elotted a baratod, es tud vmit rola amit te nem?
2018. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy a pasid tényleg egy kis p...öcskenőcs?
2018. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet irigyel, hogy mostmár a barátoddal vagy olyan jó kapcsolatban, mint vele régen.
2018. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

“ irigyel, hogy mostmár a barátoddal vagy olyan jó kapcsolatban, mint vele régen.”

Fúj, reméljük sosem volt a tesójával olyan kapcsolatban. Blöeeee.


Kérdező, három év után nem lehet ráfogni, hogy félti a hugicáját. Tud valamit, ami te nem.

2018. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aranyos121 ***** válasza:
61%
Mért olyan fontos hogy kedveljék egymást? te se kedvelsz mindenkit gondolom de mégse eröltetik rád hogy kedveld ezt meg azt. Te se erőltesd ezt, ha nem kedveli akkor nem nem kötelező találkozniuk egymással. Te attól még találkozhatsz a bátyáddal úgy hogy nincs ott párod. Hiába a tesód, semmi köze az életedhez mert nem az ő élete csak része az életednek de nem az ő élete hanem a tied, ne ő mondja meg hogy kivel legyél és ne beszélgess vele erről hogy "kedveld meg a pasim légyszííí" hagyd békén a tesód ne erőszakold rá. Ha meg a tesód baszogat a fiúddal "hogy na még együtt vagy vele?" mond meg neki hogy semmi közöd hozzá vagy meg is mondhatod neki ha még egyszer ezzel jössz nem fogsz többet látni. Hidd el abba hagyja ezt ha FONTOS vagy neki.
2018. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem úgy tűnik, tud valamit a pasidról amit te nem-csak nem akarja elmondani, hogy ne támadj neki, és a csávót védd-mert akkor tényleg végleg megromlana a testvéri kapcsolatotok. Nyisd ki a szemed, mert jó eséllyel okkal ellenséges a bátyád a csávóddal.
2018. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

"Nyisd ki a szemed, mert jó eséllyel okkal ellenséges a bátyád a csávóddal."


Jajj, persze... 3 év alatt nem derült ki, addig hallgatott a szent tesó... ne viccelj már!


Kérdező: azzal vagy együtt, akit szeretsz. Ebbe nincs a tesódnak beleszólása, sem nekünk. Nem szép, hogy első szava az, hogy lesefejezi a pasidat. Itt a válaszolók nagyon a tesód pártját fogják, csak tudnám miért... Ő az egyedüli bunkó, aki még ráadásul érvet sem mond.

2018. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 aranyos121 ***** válasza:
62%
ha a tesója tud valamit a pasijáról akkor elmondja neki, legalább is én elmondanám ha fontos nekem a tesóm és nem akarom hogy ilyen kapcsija legyen de a tesója nem mond neki semmit se
2018. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom. Velem volt olyan hogy nem akartam belefolyni, mert ismertem az illetőt. Végül szóltam, hogy kikezdett velem a csávója, erre én lettem a hazug, ku.rva aki rámászott a faszira... Összevesztünk, azóta rájött miféle a pasija, de még mindig engem tart szemétnek mert szólni mertem. Én meg nem futok az illető után hogy béküljünk ki.
2018. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!