Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem fogadja el...

Anyukám miért nem fogadja el a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Anyukám viszont nem kedveli a barátomat, úgyszólván elviseli ha nálunk van.

Fenntartásai vannak vele szemben és azt mondja, hogy megváltoztam miatta rossz irányba. Mindig negatív véleményt alkot róla. Szerinte csúny és semmi férfiasság nincs benne.

Én örlődöm köztük. Mit tegyek? Hogy reagáljak erre? Vagy ne is vegyem észre anyukám megjegyzésait? Vagy igaza lehet, csak én nem látom...?


2010. júl. 19. 20:48
 1/3 anonim válasza:
mennyi idősek vagytok?
2010. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20/L, 26/F
2010. júl. 19. 20:58
 3/3 anonim válasza:
gondolom jól ismered a barátodad, gondold végig, hogy mi nem tetszhet anyukádnak benne és hogy okkal-e meg ilyesmik, ezután megbeszélhetnéd anyukáddal, elmondhatnátok ki mit gondol erről a dologról és miért
2010. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!