Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Apámmal élek...

Mit csináljak? Apámmal élek csak, és nem fogadja el a barátomat.

Figyelt kérdés
Csak titokban találkozunk barátommal. Így megy már majdnem egy éve. Két-három havonta kiderül és akkor apám megver nagyon, aztán kezdődik elölről. Pedig barátommal semmi gond nincs. Én 18 leszek, ő 24 lesz. Dolgozik. Egyedül él. Februárban 18 leszek, leérettségizek,és barátomhoz költözök, de mit tehetek addig?
2009. nov. 1. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele beszélni? Lassan 18 éves vagy, miért nem kedveli?
2009. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megáll az eszem, hogy milyen történetek vannak. 18 leszel, ha rendszeresen megver, beszélj a gyámüggyel. Bár én azt tanácsolnám, hogy inkább várd ki a 18-at, addig ne adj okot verekedésre, aztán a szülinapodon diadalmas vigyorral sétálj ki az életéből és vissza se nézz! Mi a baja a barátoddal, elmondta neked? Van testvéred? Valami rokon, aki segíteni tud?
2009. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
semmi. nekem csak apám van. se tesó,se nagyszülők,se senki. barátomnak volt pár rendőrségi ügye. jogos, h félt tőle,h milyen életem lesz, de én szeretem. és már semmi ilyen ügy nincs. komolyan szeretem.
2009. nov. 1. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, így más egy kicsit (rendőrségi ügyek). De a veréssel semmire nem megy, az nem megoldás...:((( sajnálom, hogy nincs senki, aki melléd állhatna, valakinek apukáddal kellene megbeszélni, hogy adjon egy esélyt a fiúnak. Mi lenne, ha TE kérnéd meg rá szépen? Vagy, nincs egy tanárod, osztályfőnököd, akiben megbízol? Hátha segítene...
2009. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De arra is gondolj hogy mivan ha a fiúhoz költözöl..aztán összevesztek..akkor visszamennél apudhoz..és ezek után ő mosolygova fog várni téged haza?

Anyud?

2009. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elváltak vagy 6-8 éve. Már nem is emlékszek pontosan. Anyámat azóta nem is láttam, nem tartjuk a kapcsolatot.
2009. nov. 1. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!