Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el az anyám...

Miért nem fogadja el az anyám egyik barátomat se?

Figyelt kérdés

10 éve veszekszik velem ezen. Lehet bármilyen pasim, ha látja, hoyg kezdem megszeretni, akkor beleköt. Talál valami hibát, de aki keres, az talál, és ugye senki nem tökéletes. Most is meg van rám sértödve, és nem szól hozzám, mert kibékültem a pasimmal, és ö azt hitte, hogy szakítani fogunk. Mindig azt mondja, hogy ez ezért nem jó, az azért nem jó, miért nem keresek olyant, aki mellett nem lenne anyagi gondom, aki megkönnyíti az életem stb. De engem nem a pénz érdekel, a pénzt majd én elöteremtem magamnak. Ô úgy választott magának partnert, hogy segítsen minket anyagilag. De én nem tudok, nekem kell valami ami megfog a férfiban.

Nincs se kedvem, se eröm ezen veszekedni vele, 10 év alatt már minden fogását, dühkitörését, zsarolását ismerem, ö is ismeri az én reakciómat, miért csinálja ezt velem mégis? Miért nem érti meg, hogy a privát élet az privát élet, és elmondhatja a véleményét, de ennyi? nem amiatt fogok így vagy úgy dönteni, mert neki úgy tetszik. Ha ezt elmondom neki, nem érti meg, és közli, hogy nem gondolta volna, hogy a gyereke az anyja meg egy f@sz közül a f@szt fogja választani... mindig ugyan ez a szöveg! Mi a francot mondjak neki, hogy megértse, hogy ez az én életem?

26/L


2010. okt. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármit is mondanod neki? Hagy rá, és szabadulj meg tőle. Ha a barátod meg igazán szeret, akkor nem fog tudni az anyád elszakítani tőle.
2010. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, némiképp megnyugtattál! Nem tudom, mindig abban reménykedek, hogy ezúttal nem beszél bele a magánéletembe, de mindig tévedek. Ideiglenesen együtt lakunk, még kb 1 hónapig, de neki tök mindegy volt, akkor is belebeszélt a kapcsolatomba, amikor 3000km-re voltam töle. Most pl csapkod vagdal, nem beszél velem és azt hiszi, h érdekel. De inkább elmegyek itthonról. A pasim nem tudja, h anyám igy viselkedik, mert én még bízom abban, hogy egyszer anyu megérti, hogy szeretem, és akkor nem akarom, hogy pl. majd feszült legyen a légkör mondjuk egy családi ebédnél, vagy karácsonykor.
2010. okt. 10. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

most anyukáddal vagy a pasiddal akarod az elkövetkező 80évet lehúzni? Dönts!

HA nem fogadja el, úgy marad. Szabad jogod szabadon választani partnert. Ez nem az 1800-as évek!

2010. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyjad,főleg h amint írtad h 10éve ezt csinálja...biztos,h nem fog ez változni,ne idegesítsd magad.ha elköltözöl,akkor fog jobb lenni csak a helyzet,addig is muszáj lesz ezt lenyelned...
2010. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, addig lenyelem, de utána jöhet nekem akármivel, nem fog érdekelni. én a pasimmal akarom az elkövetkezendö pár évtizedet eltölteni, igazatok van! Köszönöm!
2010. okt. 10. 13:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ilyen anyukád mert nincs senkije és annyira jó belemászni a "kicsi" lánya életébe. Bocs ha nincs igazam. Nem értem a mi korosztályunk szülei szinte mind ezt csinálják (bocsi a kivételektől)... de milyen dolog már azt mondani az ember lányának, hogy egy f@szt választasz. Nekem 2 lányom van, remélem felkötnek, ha ilyeneket mondok neki. Ja és korban nem vagyunk túl messze egymástól én 29 vagyok és 2 és 4 hónapos gyerekeim vannak.

Minden jót neked...

2010. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Àh most van megint a lelki zsarolós rész. Nem tudom mit csináljak vele, már teljesen kikészít. A fejébe vette, h ismer engem, meg hogy ö tudja, hogy nekem ez nem jó, és nem vagyok boldog. Pedig nagyon szerelmes vagyok és a barátom egy csodálatos ember, csak ö meg sem akarja ismerni, mert a fejébe vette, hogy nem hozzám való!
2010. okt. 10. 13:59
 8/9 anonim válasza:
En fiu vagyok,de az en anyukam is ezt csinalta sokaig velem( szinten 8-10 evig) es amikor elkoltoztem otthonrol vegleg es belatta hogy nem megyek haza tobbet lakni, 2 ev utan lassan leszoktattam rola, de szerintem anyukad is egyedul van es boldogtalan, ezert keserusegeben feltekenykedik hogy neked sikerult valakit talalni aki szeret. Ha ott maradsz nala, biztos hogy tonkretesz idegileg es elobb utobb egy olyan embert "uldoz" el aki nagyon szeret es tobbet nem talalsz olyat! Ha szereted a baratod, akkor legyel eros es hatarozott, koltozzetek ossze egy olcso alberletbe, minden kezdet nehez,de megeri! Ha pedig meglatogatod es folytatja,mondd neki hogy hagyja abba, lehet hogy meg sokaig fogja csinalni, de elobb utobb beletorodik.
2013. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja igen es meg valami, en edesanyam miatt voltam sulyos depresszios majdnem 1 evig, elobb utobb te is belebetegszel ha nem lepsz valamit, udv: Attila.
2013. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!