Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon gáz dolgot csináltam?

Nagyon gáz dolgot csináltam?

Figyelt kérdés
A hugom régen elmondta a facebook jelszavát én meg pár napja beléptem mert találkozott egy sráccal akivel az első randi után össze is jött. Annyit kell tudni a hugomrol hogy nagyon naiv és könnyen elcsavarják a fiúk. Szóval féltem hogy hülyeséget fog csinálni ezért beléptem a Facebookjába és elolvastam az üzeneteit amit a fiúval váltott. És sajnos bejelentkezve maradtam és meglátta. Azt mondta hogy nem haragszik csak csalódott bennem. Eléggé elszégyelltem magam mert tudom, hogy nem normális dolog de kötelességemnek érzem hogy megóvjam attól hogy kihasználja valami jött ment emberke.
2018. márc. 7. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ezzel csak annyit értél el hogy még jobban titkolózni fog és most már csak azért se fogsz tudni a dolgairól.
2018. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérj elnézést és mondd meg hogy aggódsz érte.
2018. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt szép! Viszont tündéri húgod lehet ha nem haragszik, pusztán csalódott! Igazán érett gondolkodásra vall.
2018. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép dolog, még ha jó szándékkal is tetted. Nem ez a módja annak, hogy megvédd, sőt. Egyáltalán nem kellene egy ilyen naiv lányt (ha tényleg az) pátyolgatni, mert akkor az életben nem fog leszállni a földre. Persze fájnak a csalódások, de egyben tapasztalatot is adnak.
2018. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, attól, hogy gáz, még van hasznos oldala is. Legalább megtanulja a húgod, hogy soha, senkinek ne adja ki a jelszavát, mert vissza fognak vele élni.
2018. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!