Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon gáz dolgot csináltam?

Nagyon gáz dolgot csináltam?

Figyelt kérdés
A hugom régen elmondta a facebook jelszavát én meg pár napja beléptem mert találkozott egy sráccal akivel az első randi után össze is jött. Annyit kell tudni a hugomrol hogy nagyon naiv és könnyen elcsavarják a fiúk. Szóval féltem hogy hülyeséget fog csinálni ezért beléptem a Facebookjába és elolvastam az üzeneteit amit a fiúval váltott. És sajnos bejelentkezve maradtam és meglátta. Azt mondta hogy nem haragszik csak csalódott bennem. Eléggé elszégyelltem magam mert tudom, hogy nem normális dolog de kötelességemnek érzem hogy megóvjam attól hogy kihasználja valami jött ment emberke.
2018. márc. 7. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Gáz dolog igen. Többet ne csinálj ilyet.
2018. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem olyan gáz.

Azt hittem az lesz a sztori vége, hogy írtál a srácnak a nevében.


De így, hogy csak elolvastad. Persze, nem szép dolog, de aggódtál.

Ezt mondd meg neki.

2018. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor mondd el neki azt, amit ide leírtál.
2018. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz, csak nem illik mások üzeneteit elolvasni. Értem, hogy aggódtál, de ezt legközelebb mondd el neki, ahelyett, hogy olvasod, mit ír másoknak. Legközelebb már egy jelszót sem fog elmondani neked, bár nem tudom, hogy ezt miért mondta el.
2018. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Milyen gaz? A gaz a vezeteken jon, ez nem gaz.
2018. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz hanem a levéltitok megsértése
2018. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak gáz és teljesen etikátlan, hanem még törvényellenes is. Értem én, hogy aggódsz miatta, de ennek egyrészt nem ez a módja, másrészt semmi jogod addig közbelépni, amíg nem kér tőled segítséget. Ha pofáraesik, akkor majd tanul belőle, te nem tudod megvédeni az összes "pofontól", amit az életben kapnia kell ahhoz, hogy fejlődjön. Egyáltalán nem csodálom, hogy csalódott benned, azon se lepődnék meg, ha ezek után többé nem bízna benned semmilyen szinten.
2018. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Gáz. De megértem, hogy aggódtál. Biztosan a húgod is megérti, hiszen írod, hogy nem haragszik rád.

Hülyeséget egyébként bárki csinálhat, úgy is, hogy nincs nyoma a fb-on.

2018. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem gaz, inkabb rettento pofatlan. Semmi kozod a maganjellegu beszelgeteseihez, semmilyen agymenes nem ad ra okot, hogy elolvasd. Egyetlen kivetel van, amikor hosszabb ideig nem ad magarol eletjelet es veszelyben lehet. De akkor sem ez az elso.
2018. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát, az biztos, hogy a húgod csalódottsága, teljesen jogos. De ha elmondod neki, hogy miért csináltad, talán könnyebben "elfelejti".
2018. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!