Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan engedjem el Őt?

Samantha McCall kérdése:

Hogyan engedjem el Őt?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt meghalt a kisöcsém autó balesetben... Még csak három éves volt. Én, én képtelen vagyok feldolgozni a halálát. Anya úgy gyászolja, hogy az egész lakást teleaggatja a képeivel... de én képtelen vagyok, akár egyre is ránézni.

Tudna valaki segíteni az elengedésben? Esetleg olyan ember, akinek szintén meghalt közeli rokona, de bárhonnan jöhet a segítség. Előre is köszönöm!



2017. szept. 1. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj arra, hogy majd egyszer talalkoztok. Kerd meg anyudat, h. vegye le a kepeket, mert rad nincsenek jo hatassal. Talan egy kutya/macska konnyitene a helyzeten, mar annyira is, hogy tobbet fogsz masra is koncentralni. O szeretné, ha elengedned, amit fogalmazhatunk ugy is, hogy ha szeretted, akkor el kell tudod engedni. Virtualis oleles Neked kerdezo!
2017. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fulár ***** válasza:
96%

Öszinte részvétem!

Ez egy olyan szituâció amiben szinte képtelenség tanácsot adni vagy segíteni.Ah én kishugom is mwghalt.Tudom,hogy ez nagyon rossz szöveg de az idő sok sebet begyógyít.De ha be nem is gyógyít a fájdalmat mindenképpen enyhíti.

2017. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy Édesanyád sem volt képes elengedni az öcsédet... ezt jelzi a rengeteg kiaggatott kép. Ezzel megneheziti a te dolgodat is. Jó lenne édesanyádat gyászterápiára elküldeni pszichológushoz.
2017. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szenes43 ***** válasza:
53%
Ez bizony katasztrófa,őszinte részvétem ha ez jelent neked valamit. Tanácsom: képeket leszedni s eltenni egy albumba, és időnként meggyújtani egy szál fehér gyertyát és imádkozni hogy a lelke nyugalmat találjon. Zárt huzatmentes szobában a láng egyenesen ég kivéve ha azért nem talál nyugalomra mert lépten nyomon feltépitek az emlékeket. 2 éve tartó gyászreakció rátok és őrá is rombolóan hat. Értelmetlen mint ahogy a halála is az volt. Az emlékét őrizzétek legbelül a szívetekben de belebetegedni senkinek nincs hasznára.Ő már jó helyen van arra gondoljatok de elszomorodik ha lenéz rátok,mert azt szeretné ha élnétek addig míg nem találkoztok.
2017. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Őszinte részvétem. Szerintem Anyudnak beszélnie kellene egy pszichológussal. Egy ilyen tragédiában az segít, ha van kivel megbeszélni a történteket. Azzal, hogy teleaggatja a lakást a képeivel, sajnos, nem hozza vissza.
2017. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettotoknek szuksege van gyaszterapiara es pszichologusra. Edesapatok hogy kezeli a helyzetet?
2017. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Szegény kicsi :'( és a családoddal , Veled ia eggyütt érzek 😭

Itt tényleg az idő segit, de közben foglald le magad, Anyud, uj hobbival vagy ilyen, es pszihologussal esetleg

2017. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki írt a családom nevében is! Ez sokat jelent nekem és hálás vagyok a hasznos tanácsokért! :')
2017. szept. 1. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!