Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem a 17 éves fiamnak...

Engedjem a 17 éves fiamnak hogy eltávolíttatja at anyajegyét?

Figyelt kérdés
Tegnap beállít a fiam azzal hogy el szeretné távolítani az anyajegyét az arcán elektrokauterral. Ő fizetné ki.De én azt mondtam hogy ne csinálja. Én szerintem nagyon csúnya lesz a heg. Meg kéne engednem?
2017. márc. 23. 06:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
13%

Helyesen: Megengedjem a fiamnak, hogy eltávolítassa...

Ugyanis feltételes módról van szó, nem pedig kijelentőről.

Egyébként nem szabad, mert daganat lehet belőle!

2017. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szól ehez az onkológiai bőrgyógyász. (vagy nálatok milyen a titulusa)
2017. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
A te arcodat csúfítja vagy az övét? Meg is van a válasz! 17 éves. Pár hónap, és nem kellene amúgy sem az engedélyed. Miért nehezítenéd meg az életét azzal, hogy most nemet mondasz? Semmit nem érsz el vele, csak haragudni fog rád, és pár hónap múlva úgyis megcsináltatja.
2017. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
ha szerencsétlen gyerekemnek lenne az arcán anyajegy, én vinném el és fizetném ki az eltávolítást...
2017. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem lézerrel vágták ki a szám fölött, más számára nem is látható a heg. Nem voltam 18, de ebben nem is akadékoskodtak a szüleim, pedig anyám a mindenben okosabb típus.
2017. márc. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Privát dokihoz ment. Aztcmondta hogy nem kell szülői beleegyezés.
2017. márc. 23. 06:25
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen típusú anyajegyről van szó. Éranyajegy esetén pl. jó módszer, festékes anyajegynél viszont egyedül a sebészeti úton, szikével végzett, teljes mélységben történő eltávolítás és a kimetszett képlet szövettani vizsgálata ad teljes biztonságot, ez az elektrokauteres eljárásnál nem kivitelezhető. Az arcon nagyon szépen gyógyul a seb, hajszálvékony heg marad utána, ráadásul kisebb, mint az elektrokauteres eljárásnál. A helyedben elvinném bőrgyógyászhoz, majd egy jó sebészhez, akár plasztikai sebészhez, ha ennyire zavarja az az anyajegy. Abból sosincs baj, sőt, inkább előnyös, ha a napsugárnak kitett területekről szakszerűen eltávolítják.
2017. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, miért fújod fel ennyire. Engedd neki. Őt zavarja, nem téged. 18 éves kora után úgyis leszedetheti az engedélyed nélkül is.

20N

2017. márc. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi az ellenérved? Baj lenne ha jobban érezné magát a bőrében? Mi a csúnyább egy halvány hegg vagy egy szőrös anyajegy?
2017. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
itt szerintem arról van szó, hogy a szülőnek mégiscsak hatalmában áll (irónia) nemet mondani... és hogy akkor most legyen erőfitogtatás vagy ne
2017. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!