Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem engedi hogy...

Anyám miért nem engedi hogy el távolítsam az anyajegyet?

Figyelt kérdés

Van egy fél centis anyajegy a szám felett és el szerentém távolítani már rég óta múltkor rávettem magyam és elmentem az orvoshoz már megvolt az időpont is amikor leszedi. Amikor mondtam hogy le akarom szedetni nagyon ellenezték mert hogy el rákosodhat stb..de ez nekem fontos lenne mert dokat dobna az önbizalmomon

Ja igen, a költséget én fizetném.

De én nem akarok várni még 2 évet

16/f


2017. jan. 12. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

A leszedéstől pont h nem fog elrákosodni. A gyanús anyajegyeket azonnal le szokták venni, pont azért mert az akadályozza meg az elrákosodást.

Nekem az egyik anyajegyem olyan helyen volt, ahol dörzsölte a ruha, és az orvos leműtötte, pont azért h ne legyen baj.

2017. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én lézerrel szedetném le
2017. jan. 12. 21:16
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Ezaz, ha ott hagyod, akkor van esély rá, hogy elrákosodik. A szüleidnek keresd ki ezt a neten, hátha felfogják
2017. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondtam nekik meg arra is éeveltem hogy borotválkozás közben megvágom de sajna nagyon ellenzik
2017. jan. 12. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Az orvos nem hülye, nem fog levenni semmit az arcodról, ha az bármi bajt okozhat (mivel még csak 16 vagy)...

Jah hát tényleg, a borotválkozás! Ha elvágod, attól fog jól elrákosodni..

Nagyon okos szüleid lehetnek, már bocs..

nem azért mert valamit nem tudnak, hanem pl csesznek utánanézni..

2017. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

Jézusom... Látom a sok média az arcba megtette a hatását :)

Elrákosodik az anyajegy attól, mert dörzsöli ruha? :D Hát agytumorban már egészen biztosan nem fogsz meghalni :) Persze, persze, az orvos ajánlotta... Igen, nekik kell a pénz :)

Bőrrákot akkor kapsz, ha olyan a genetikád, ami által van rá hajlamod (persze lehet, hogy a kérdezőnek, meg neked van...). Ha 100 kezem lenne sem tudnám megszámolni hány ezerszer vágtam már el borotvával anyajegyet. Gyerekkoromban is többször leégtem, míg pici voltam szórakozásból egyszer le is kapartam egyet. És képzeld el, évtizedek múltán is makkegészséges vagyok. Ha nincs rá hajlama a gyereknek, akkor úgy vágja el ahogyan akarja, nem lesz rákos csak mert chipset eszik vagy mert elvágja borotvával. :)

Bár nem tudom miért írom ezt le, ez a gyk olyan mint a Google. Fáj a szemöldököd? Rákos vagy (leszel)!!!

2017. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

22:54 Mind biológus úgy mondom neked, hogy ez nem úgy működik, mint ahogy te hiszed ;) Tudod, hogy működik mondjuk pl. egy sejt? Nem kezdem el magyarázni, de annyit elmondok, hogy ha megsérül vki vhol, folyamatosan, az az ott található sejteket folyamatosan arra készteti, hogy újra osztódjon, ennek következtében nagyobb a valószínűsége, hogy eközben mutáció keletkezik, és már el is kezdődött a sejtburjánzás. Hiba mindig történik a sejtosztódás során, de van, amit még ki tud javítani, ott vannak a checkpointok stb., de a nagy számok törvénye alapján úgyis lesz olyan hiba, amit nem tud.


Egyszóval: Hiába okoskodsz, attól nem leszel az. És ajánlom neked a google-t, olvass utána, hogy működnek ezek a dolgok

2017. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Igazad van, minden orvos hülye, inkább tanulok a wikipédiáról.

eszem megáll...

2017. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
1%

#7

Értem én, de ha nem haragszol nem néznék utána a Google-ban, én nem onnan szeretnék szakmát szerezni :)

De akkor ennyi erővel távolítsa el az összes többi anyajegyét is (mert ugye nem csak ott van) mert van esély rá, hogy elrákosodik. Azt meg, hogy folyamatosan újra és újra fog sérülni, nem kell készpénznek venni. Nem biztos hogy akkora balf...sz a kérdező, hogy újra és újra elvágja :) De igazad van, vetesse le, el ne rákosodjon. Meg viseljen élete végéig az egész testét fedő védőfelszerelést, nehogy csontrákos legyen ha újra újra beüti például a lábszárát.

2017. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1%

Marpedig meg kell gyoznod anyadat, mivel azt onnan el kell tavolittatni! Nem csak hogy esztetikailag okoz problemat, de el is rakosodhat! Egyuttal azt is beszeld meg vele, hogy vetesd ki a belso szerveidet de elsosorban a tudodet, beleidet, mivel elrakosodhatnak ha lelegzel es nem megfelelo taplalekot fogyasztasz. A majadat is erdemes lenne, nehogy sejtburjanzasba kezdjen a sorozatos alkohol fogyasztastol pl. hogy szilveszterenkent megiszol egy pohar pezsgot.

Mindent a rak ellen!444!!4NEGY!

2017. jan. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!