Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem a 17 éves fiamnak...

Engedjem a 17 éves fiamnak hogy eltávolíttatja at anyajegyét?

Figyelt kérdés
Tegnap beállít a fiam azzal hogy el szeretné távolítani az anyajegyét az arcán elektrokauterral. Ő fizetné ki.De én azt mondtam hogy ne csinálja. Én szerintem nagyon csúnya lesz a heg. Meg kéne engednem?
2017. márc. 23. 06:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%

Mi a bajod azzal, hogy a gyereked jobban érezné magát a saját bőrében?


Ez mennyiben rossz neked, mint szülőnek?!

2017. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kihez mehetett de bármi kezeléshez 18 éves korig kell a szülő beleegyezése így annak az orvosnak nem engedném, de elvinném jó szakemberhez és kikérném a véleményét. Pro kontra. Ha a fiaim ennek ellenére is azt mondják ők szeretnék akkor támogatnám a döntésükben. Nem a heg alényeg hanem az, hogy a gyerekeim én képe rendben legyen.
2017. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%

"Én szerintem nagyon csúnya lesz a heg."

És mondd csak, hány anyajegy eltávolító műtétet is végeztél eddig, mint gyakorló sebész? Vidd el egy jó dokihoz, ott felteheted a kérdéseidet te is, és te is hallani fogod, hogy mik a lehetőségek és a várható események.

Öcsémnek a derekáról szedtek le egyet, kb két centi átmérőjű volt, a nadrág folyton kidörzsölte neki. Még persze van némi nyoma, meg hát elég nagy is volt, mondták neki, hogy egy ekkora vágás nem biztos, hogy nyom nélkül eltűnik, de már szépen kifehéredett, nehéz észrevenni. Körömvirág krémet vegyél neki, segíti a bőr regenerálódását.

2017. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!