Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok még segíteni?

Mit tudok még segíteni?

Figyelt kérdés
Ikertestvérem züllött életet élt,nem ragozom,ami bele fér...egy idióta korcs pali miatt.bocsánat,szebben nem tudom kifejezni...a lényeg,most haza jött a városba,keresett munkát,talált is,de nekünk nincsenek szüleink,(állami gondozottak voltunk 14éves korunktól) rokonaink,nekem családom van,nagyon sokszor segítettem már a növéremnek,de tényleg rengeteget,amiben csak tudtam,de most már unom,h mindig elvárja,h segitsek,de a vége ugyan az mindig.... vissza megy. a gyereke intézetben van,most őt akarja kihozni,de még a lakhatása is.... hát, jelenleg a helyi hajléktalan szállón van... én magamhoz fogadni nem tudom,hozzá teszem ahol volt a "palijával" ott is csövesek voltak....így is segitek neki amiben tudok,de mégis a lakhatásában hogyan? Az első fizetéséből is nagyon sok pénz büntetésekre fog elmenni.... albi így most még esélytelen,három havi kauciók mellet.

2016. szept. 29. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Mit tudok még segíteni? - semmit

És nem is kell

Felnőtt ember, oldja meg.

Hogy mégis csak a testvéred? Igen, ez igaz. Viszont neked van családod, életed. Neki is lehetne, ha akarná.

Hogy ez nem ilyen egyszerű? Szerintem meg de, ilyen egyszerű.

Van hol laknia (hajléktalanszálló)

Nem más választotta ezt, hanem Ő, és ezért csk Ő tud változtatni ezen.

Ha nem akar, az az Ő baja.

2016. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

mekkora a gyerek? mert az se mindegy...

leginkább plusz munkával tudnál neki segiteni hogy minnál hamarabb talpra álljon.

ha jól értem az első fizetésből kifizeti a büntetéseket és nullán lesz a második megteljesen az övé. ha plusz munkája is van akkor meg annál több lesz az övé...

2016. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Akkor egy darabig eléldegél szépen a szállón. Ha nem hagyja ott a munkáját, akkor hamar össze fog jönni az albérletre való.

Aki ilyen szinten életképtelen, azon akkor sem tudnál segíteni, ha milliomos lennél, vennél neki egy lakást, és küldenél neki havonta pénzt. Akkor is csövesként élne, akkor is büdös lenne neki a munka, akkor is elcseszné az életét, és akkor sem tudná normálisan nevelni a gyerekét. Ezeken semennyi pénzzel vagy támogatással nem lehet változtatni, amíg ő nem fejlődik kicsit agyilag.

2016. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....elsőnek és harmadiknak... hát én igy igy gondolom,csak kíváncsi voltam más hogy vélekedik erről. Hát én nem fogok elmenni dolgozni neki,a 14hónapos gyerek mellett,a párom se díjazná szerintem,h a tesóm miatt mennék el,h segítsem. Én nagyon sokat segitettem neki,lakhatással,munkával,kajával,cigivel,ruhákkal,a hála köszönet az volt,h megint vissza ment Debrecenbe "hajléktalankodni", a kisgyerekére sz..t rá,csinálta ugyan úgy a zűrös dolgait,mert egy f... fontosabb volt mint a saját gyereke... hozzá teszem,most azért jött haza,mert a kisgyereket már szexuálisan bántalmazták a nevelő intézetben,pár évvel idösebb fiúk,és nevelők bántották testileg,lelkileg... rendőrségi ügy van ebböl...de elég szomorú,h ilyen tragédiának kellet történnie,h megjöjjön az esze.... ha persze megjött.de amíg távol volt se hívta fel a gyereket vagy akármi. Jah,és most meg van sértődve mert mertem szólni neki,h menjen el a nemibeteg gondozóba,meg nőgyógyászhoz, addig nem szeretném ha az én gyerekemet puszilgatná,stb...tudom nem úgy terjed a betegség,de akkor is,egy 15hónapos gyerekről beszélünk. Szerintetek jól tettem?? Ezzel tudom,h megbántottam,de az ő érdeke (is),h kivizsgáltassa magát.
2016. szept. 30. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
ti hülyék vagytok, neki szerezz plusz munkát ne te dolgozz helyette, a szövegértés itt senkinek se megy???
2016. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te ne hülyézzél, félre lett olvasva,normálisabban is meg lehetett volna fogalmazni.
2016. szept. 30. 17:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!