Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti engednétek a kistestvéretek...

Ti engednétek a kistestvéreteket egész nap a számítógépeteken lógni?

Figyelt kérdés
Az enyém folyton azt csinálja, 7 éves kislány és egész nap Minecraftozik, meg lövöldözős játékokat játszik. Szüleim engedik neki, főleg, hogy a saját gépem (amit én vettem magamnak). Hiába az enyém nem tilthatom meg neki, mert anyám erőlteti, hogy játsszon rajta reggeltől estig. Ha bezárkózok, akkor mindig betörik az ajtóm, mert engedjem játszani a húgom, minden reggel erre kelek.Bennem van a hiba, hogy nem engedném? Tényleg kell neki egész nap ezt nyomkodni? Nem 1-2 órát, hanem legalább 6-7-et.

2016. aug. 21. 14:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a vendégfiókot. Töröld a játékokat. A te fiókodhoz készíts jelszót. Ha jól tudom, a vendégfiókba belépők nem tudnak semmit se telepíteni, de a szüleidnek tökéletes.
2016. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Wars99 válasza:
Tegyed fel neki a Toy Story 1-2-3 mat még mindig leköt engem pedig 15 éves vagyok vagy Dark Souls 1 akkor biztos megutálja a számitógépezést a sok haláltól (A játékban természetesen) Öcsém Garry's modozik ő abban építget meg Raymanozik meg PS 1 en Hercules
2016. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!