Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti engednétek a kistestvéretek...

Ti engednétek a kistestvéreteket egész nap a számítógépeteken lógni?

Figyelt kérdés
Az enyém folyton azt csinálja, 7 éves kislány és egész nap Minecraftozik, meg lövöldözős játékokat játszik. Szüleim engedik neki, főleg, hogy a saját gépem (amit én vettem magamnak). Hiába az enyém nem tilthatom meg neki, mert anyám erőlteti, hogy játsszon rajta reggeltől estig. Ha bezárkózok, akkor mindig betörik az ajtóm, mert engedjem játszani a húgom, minden reggel erre kelek.Bennem van a hiba, hogy nem engedném? Tényleg kell neki egész nap ezt nyomkodni? Nem 1-2 órát, hanem legalább 6-7-et.

2016. aug. 21. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Beszelj a szuleiddel

Ha nem.megy boot jelszo

Es torold a jatekeoket


Ez nem normalis dolog

2016. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
A szüleidnek lehetne annyi eszük, hogy nem engedik ennyit játszani. Sőt, én egyáltalán nem engedném meg neki. Vegyenek egy háromkerekű biciklit neki, és vigyék a szabadba.
2016. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Több felelősségérzeted van,mint nekik az biztos.Szerintem töröld a játékot illetve lehetetlenítsd el hogy játszon vele,ha ezért megutál azzal ne foglalkozz,felnőtt korában meg fogja köszönni neked.
2016. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Folyt. Ez tönkre is teheti az életét,olyan mint a drog.
2016. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Tudom off, de én páros lábbal rúgdosnám kifele a szobámból... nehogymár ne hagyjanak neked egy helyet, ahol egyedül lehetsz. Nem értem a szüleidet, de én lejelszavaznám a gépet, vagy kivennék belőle egy alkatrészt (pl az egyik ram-ot ((már ha 2 v több van benne)) ) és akkor máris lassabban futna a játék és egy idő után megunná, hogy laggol a játék.
2016. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
1-es Nem tudok velük beszélni erről, annyit mondanak, engedjem oszt kész, nincs sírás és üvöltözés. 2-es Utálja a szabad levegőt, még sose láttam kint. 3-as A játékot le tudja tölteni, sőt apám szokta neki letölteni ha éppen olyat akar, amit nem tud még magától. 5-ös Nem bánthatom, mert engem csesznek le. Lejelszavazni szoktam, de anyám mindig leveszi róla, mert ő nekik is kell néha e-mailra napi 1-szer 2-szer 5 percekre, és sunyiban leveszik. Nem tudok gépet szerelni, de tanulom, hogy mi micsoda és megpróbálok kivenni ramot vagy valamit majd kivenni. Amúgy néha laggol 1-2 játék, akkor átmegy a tabletére és azon néz yt videókat róla.
2016. aug. 21. 14:51
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
gondolom a szüleidnek büdös a gyereknevelés, ezért könnyebb beültetni a gép elé, hisz addig se kell vele foglalkozni. Vegyenek neki saját gépet. Vagy add el a gépedet, hiszen Ígyse úgyse használhatod.
2016. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Használom, mert barátaimmal játszok (játszanék, ha családom engedné), streamelek ha nincsenek itthon és itt tartom a kapcsolatot.
2016. aug. 21. 15:03
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Ezert irtam a boot jelszot

Vagyis a jelszo ismerete nelkul nem bootol be a gep nem indul el az operacios rendszer ha ujra indirja akkor is ez a helyzet


Azt nem lehet csak ugy leszedni, ha nem oldod fel akkor gep szereles kell hozza :-)

2016. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem már szüleim sem engedték volna. Nemhogy egész nap, de minden nap sem. Szánalmas szüleid vannak. Minek gyerek az ilyennek ? Húgodat is csak gép neveli és utána csodálkozik a család mi lesz belőle. Egy gyerekkel sokat kell foglalkozni, nemcsak megcsinálni. Rengeteg embert mem emgednék szaporodni.
2016. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!