Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremnek nem engem...

A testvéremnek nem engem kellett volna megkérnie erre?

Figyelt kérdés

A testvérem és a barátnője elmentek 2 hétre nyaralni külföldre. Én nem lakok annyira messze tőlük, de ő anyukánkat kérte meg, hogy nézzenek rá a házra pár naponta, holott a szüleink jóval messzebb laknak.

Pedig nincs velük rossz kapcsolatom, persze a barátnőjét nem szeretem annyira a testvéremnek, mert a lány enyhén szólva nem egy olyan, akit a testvérem mellé képzeltem, szerintem még dolgozni sem dolgozik rendesen, most is biztos a bátyám fizeti az egész 2 hetes tengerpartozást. De nem is ez a lényeg. Nem lenne evidens, hogy engem kérjenek meg, ha már én ott lakok közel? Biztos félti a csaj, hogy hozzányúlok a drága cuccaihoz.


2016. júl. 14. 21:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
96%
Édes Istenem, leülök dolgozni (fordítás :) erre pont most jelenik meg a húsos-saga újabb fejezete és muszáj volt újraolvasnom az eddigieket :D Vajon mi történt, hogy kérdezőnk, aki megígérte, hogy többé a GYIK felé se néz, újra megjelent? Megkapta a sógornő a doktoriját, és ezzel újfent felcseszte a kérdező agyát? :D
2016. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszol, csak pontozgat.

Pedig de jó lenne újabb sztorikat olvasni tőle!

2016. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
100%
" Húsos - saga " ...sírok a nevetéstől!
2016. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem a húsos kérdező, csak majmolja őt. A húsos kérdező bátyja és barátnője már vagy fél éve nem élnek otthon
2016. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
98%
#64: Honnan tudod? Nem lehet, hogy a kérdező is te vagy egy másik fiókról és csak így akarod kihúzni magadat a szarból?
2016. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
30%
Nem...de mindegy, hogy elhiszed-e vagy sem, de a lány évfolyamtársam volt gimiben, úgyhogy tudom, hogy nem élnek már itthon, Belgiumban dolgoznak mindketten, a házukat eladták.
2016. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
100%
Elmenekültek még az országból is? Akkor tényleg nagy arc a kérdező. Amúgy milyen a sógornő? Tényleg olyan "rettenetes", ahogy a kérdező leírta?
2016. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
94%
Persze és elmondták neked, hogy a GYK-n van egy fiókja és tudod, hogy ő az, pedig nincs megjelenítve a neve. Átlátszó hazugság, de nem fogok vitatkozni. Legyen igazad!
2016. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:
71%
A leírásokból rá lehet ismerni a csajra (mármint a sógornőre) plusz a család, meg minden, de nem tudom, hogy ezek a sztorik megtörténtek-e vagy csak valaki be akarta feketíteni a "húsos" nőt, kívülállóként ugyanis nem tűnt úgy, hogy probléma lenne köztük.
2016. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
66%
A sógornő, a fiatal csaj volt évfolyamtársam. Haverom találta a kérdést, én az utazás rovatban olvasgattam csak. Közelebbről nem ismerem a családot, a csajjal sem vagyunk olyan viszonyban, hogy rákérdezzünk, de szerintem róluk van szó, s ha ők azok, akkor biztos, hogy nem a nő írta ezt a kérdést, mert nincsenek már itthon.
2016. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!