Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremnek nem engem...

A testvéremnek nem engem kellett volna megkérnie erre?

Figyelt kérdés

A testvérem és a barátnője elmentek 2 hétre nyaralni külföldre. Én nem lakok annyira messze tőlük, de ő anyukánkat kérte meg, hogy nézzenek rá a házra pár naponta, holott a szüleink jóval messzebb laknak.

Pedig nincs velük rossz kapcsolatom, persze a barátnőjét nem szeretem annyira a testvéremnek, mert a lány enyhén szólva nem egy olyan, akit a testvérem mellé képzeltem, szerintem még dolgozni sem dolgozik rendesen, most is biztos a bátyám fizeti az egész 2 hetes tengerpartozást. De nem is ez a lényeg. Nem lenne evidens, hogy engem kérjenek meg, ha már én ott lakok közel? Biztos félti a csaj, hogy hozzányúlok a drága cuccaihoz.


2016. júl. 14. 21:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a husisat. imádom. Komolyan. Kitünően szórakoztam rajta.
2016. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/123 acelsziv ***** válasza:
100%
19: Ja emlékszem. Jártak "farkazni" hogy a gyereknek legyen ifonja "mer' az kell" :D :D :D
2016. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/123 anonim ***** válasza:
97%
Irigy vagy rájuk, megkeseríted az életüket, és csodálkozol, hogy kerülnek?
2016. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/123 anonim ***** válasza:
97%
Azt mondta nem lesz több kérdés..erre..itt ez a meglepi😁😀
2016. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 anonim ***** válasza:
97%

Huhh... Végigolvastam a kukoricafarkazásosat, a húsos annak idején megvolt.

Már enélkül sem értettem, hogy miért baj, hogy a saját házát arra bízza valaki, akire akarja, de így főleg nem csodálom a döntést.


Nem, kérdező, nem evidens. Nem a közelség az egyetlen szempont, neked pedig semmi, de semmi közöd ahhoz, hogy mit döntenek.

2016. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/123 anonim ***** válasza:
97%

Három a magyar igazság, itt a harmadik eszement kérdés! Pedig a másodiknál megígérted, kérdező, hogy te ugyan ezen az oldalon több kérdést nem teszel fel, mert minden válaszoló idióta és csak neked van igazad.

Ebben sem fog senki téged igazolni, de a napi szórakozásunk meglesz.

Te talán mazochista vagy, hogy szereted, ha mindenki rajtad köszörüli a száját?

Milyen unalmas életed lehet, Atyám!

Közel négy éve ezen siránkozol...

2016. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/123 anonim ***** válasza:
97%

Úgy hianyoztal 😊


Nem kertelek volna en se, a sogornod nem játssza a haz úrnőjet hanem az is.


Dehogy engednélek be, mikor rosszindulatú unatkozó p@tsa vagy


Ha vannak gyerekeid foglalkozz azokkal

2016. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/123 anonim ***** válasza:
97%
kedvencem a húsos kérdés. :D
2016. júl. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/123 Költőnő? ***** válasza:
97%

Követtem anno azt a kettőt is xd. Ilyen istenb***ta hülye nincs még és mégis van. Hát ez fantasztikus. Iskolapéldája annak, mikor a hülyeség akarattal párosul :D köszönet annak, aki az eredeti kérdéshez belinkelte xd.

Ezt a típust hívom én meggyőződéses idiótának, mint a kérdező. Na is vidáman indul a napom, áldás;)

2016. júl. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/123 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező..nem érzed furcsának, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter?
2016. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!