Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremnek nem engem...

A testvéremnek nem engem kellett volna megkérnie erre?

Figyelt kérdés

A testvérem és a barátnője elmentek 2 hétre nyaralni külföldre. Én nem lakok annyira messze tőlük, de ő anyukánkat kérte meg, hogy nézzenek rá a házra pár naponta, holott a szüleink jóval messzebb laknak.

Pedig nincs velük rossz kapcsolatom, persze a barátnőjét nem szeretem annyira a testvéremnek, mert a lány enyhén szólva nem egy olyan, akit a testvérem mellé képzeltem, szerintem még dolgozni sem dolgozik rendesen, most is biztos a bátyám fizeti az egész 2 hetes tengerpartozást. De nem is ez a lényeg. Nem lenne evidens, hogy engem kérjenek meg, ha már én ott lakok közel? Biztos félti a csaj, hogy hozzányúlok a drága cuccaihoz.


2016. júl. 14. 21:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
97%

Ha valami csoda folytán elmegy az esze és téged kér meg, most azon rinyálnál, hogy a cselédjének tart.

Mondd csak, előfordult már az életben, hogy valamivel elégedett voltál? Vagy mosolyogtál? (Szegény családod! Hogy visel el egy ilyen hárpiát?)

2016. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
97%

És persze ugyanúgy, mint az előző kérdésekben is, főleg az b.assz.a a csőrödet, hogy már megint külföldre mentek.

Hja, egy jó fordító még ezt is megengedheti magának!

Kár, hogy az osztrák kukoricacímerezésből, ami szerinted "tisztességesebb" munka, nem futja erre.

2016. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
100%

Felelevenítettem az emlékeimet a másik 2 kérdéssel.. Egy percig nem csodálkozom, hogy nem téged kértek meg. Már csak azt kéne, hogy meglopd a csajt, vagy összegányold a cuccait.

Csoda, hogy beengednek abba a házba.

2016. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
97%

Szegény sógornő. am még tegnap este bukkantam a kérdésre, és nem értettem ezt a fagyasztós-husis dolgot. Hogy hogy ismeritek fel. Elolvastam a belinkelt fagyasztósat, és imádtam. De komolyan, le a kalappal kérdező, egy percig nem vagy unalmas. Rosszindulatu, és irigy az igen, de az unalmasság távol áll tőled. Próbálj meg könyvet írni, szerintem lenne sikered, mert fantáziád az van. Akár a szemtelen egészségmániás, tornázós-tetkós, xarokat sütő, és mindemellett okos, jólkereső sógórnőről is írhatsz így kiélheted a fusztrációdat is.


Biztosan te van a fagyasztós, hiszen egy pillanatig sem tagadtad. :)

2016. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te annyira odáig voltál még tavaly, hogy neked mennyi dolgod van, te nem mereszted a feneked, mint a bátyád barátnője (hahaha). Akkor mi a fenének nyafogsz azon, hogy nem adnak plusz munkát neked? Csinálhatnak bármit, neked az akkor is rossz. Tuti, hogy akkor is nyafognál, ha téged kértek volna meg.
2016. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
63%
Annyira undorító a stílusod és a viselkedésed kedves kérdező, hogy pont a hozzád hasonlókat lőném agyon gondolkodás nélkül.
2016. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
92%

Neked mi a jó isten közöd van ahhoz,hogy a testvéred kivel van együtt és kivel nincs,kinek "állj" a nyaralását vagy kinek sem!! Oltárira nincs ehhez semmi közöd,sem ahhoz hogy a saj dolgozik vagy sem!Nem TE vagy vele,neked nem kell elfogadni tesodnak kell megfelelnie!

Másik meg, ahhoz sins épphogy smemi közöd,hogy NEM téged kértek meg,hanem szülőket!

Mi házunkra sem apám tesoja for ránézni mikor nem leszünk otthon hanem a szomszédunk!!

2016. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 A kérdező kommentje:

Már elpakoltam a fagyasztòbòl, nehogy szò èrje a hàz elejèt.

Majd megèrtenètek, ha a ti családotokba kerülne egy ilyrn spinè, aki beleül a jòba..A szüleim is őket vèdik, hogy mit háborgok ezen. Nekem csak az fáj, hogy nem èrtik meg hogy ez a nő lehùzza a tesòm.

2016. júl. 15. 13:40
 39/123 anonim ***** válasza:
94%
Én se bíznám olyanra a házat, ahol élek, akiről tudom, hogy nem bír engem. Pláne, hogy annyira süt belőle az irígység, hogy tényleg matatna a cuccaim között. Nem bíznak benned, fogadd el, ez van. Azt meg majd a tesód eldönti, hogy ő kit képzel maga mellé, végül is, neki kell vele lennie.
2016. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:
91%

És ha lehúzza a tesodat mi van akkor?!

Amig "olyan hülye a tesod,hogy nem veszi észre" JÓL csinállja a csaj!! Akkor sins semmi kötzöd hozzá!Foglalkozz a saját családoddal!! Azt írtad,hogy van,ahhoz képest elég jól belepróbálsz szólni a dolgokba,de úgylátszik nem jön össze:D

Ne legyél már ennyire féltékeny..ott a gyerekeid párod azzal foglalkozz a többihez semmi közöd!

Jah és honnan veszed h más családjába nincs ilyen!MErt nem írják ki ide?! I.dióta

2016. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!