Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm magyon megvaltozott...

A tesóm magyon megvaltozott amiota a badatnojevel van. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is ertem, hogy jottek ossze, hiszen a tesomnak sose voltak ilyen nagyratoro almai, a lany meg mint a gep megy elore. Mi eredetileg videki csalad vagyunk, ugy koltoztunk fel Pestre. Eleg nehezen elunk meg, alberletben lakunk es csak nekem van bejelentett munkahelyem. Anyukam csaladoknal takarit. Az ocsem tavaly erettsegizett. 1 eve van egyutt ezzel a lannyal. Kedves amugy, de egyaltalan nem olyan mint mi. Az a tipikus jomodu gyerek, akivel sokat foglalkoznak. Kituno tanulo, jol oltozott, tokeletes haj, tokeletes fogsor, nagy haz, sok utazas stb. Neki nagy celjai vannak az eletben. Egyetemre megy, kulfoldre akar koltozni, megy egy nyelvet megtanulni a 3 melle amit tud. Mi ilyen dolgokat nem igazan csinalunk, mert dolgozunk, mert kell. Az ocsemmel teljesen egymasba habarodtak. Azt hittem nem fog sokaig tartani, mert a lany gazdag, de nem igy lett. Most egyutt tanulnak angolul, nemetul. A lany idejon, es leul a kopott kanapenkra tanulni vele, mintha nem is lenne gazdag. Joizuen megeszi amit anyukam fozott, pedig nem eszunk extra dolgokat. A multkor is csak krumplisteszta volt. Es meg mosogatni is segit. Mindezt ugy, hogy a rajta levo ruhak tobbe kerulnek mint a mi osszes butorunk. Az ocsem mindig is ertet a muszaki dolgokhoz, szereleshez. Meg a lany apja, aki az a tipikus oltonyos, szivarozo uzletember is megmondta hogy lat benne fantaziat mert fejlodokepes. Mondjuk ezt nem igazan ertem. Most egyetemre akar menni, nyelveket tanulni. Ez jo, de ilyen hirtelen valtozast nem tudok elfogadni.
2016. ápr. 7. 13:24
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
A tesód pozitivan változott. Jó, hogy egyetemre akar menni meg nyelveket akar tanulni. Van célja amit al akar érni. A leírásod alapján az a lány is nagyon rendes, nem finnyázik, nem húzza fel az orrát és nem néz le titeket. Észrevette a bátyádban rejlő tehetséget és a felszínre hozta azt. Szerintem adj magadnak időt, mert ez a változás jó. A tesód szereti a barátnőjét, vannak céljai, nem kell semmit csinálnod, csak egy kicsit magaddal foglalkozni és nem a tesóddal. Vele minden rendben lesz inkább próbáld meg elérni te is amit ő elért. És örülj!😉
2016. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!